Ülkü Ocaklarında görev bölümü yapıldı

Geçtiğimiz günlerde devir teslim töreni düzenlenen ve Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı’na

AFYONKARAHİSAR 14.12.2021, 15:54
Ülkü Ocaklarında görev bölümü yapıldı

Ülkü Ocaklarında görev bölümü yapıldı

Geçtiğimiz günlerde devir teslim töreni düzenlenen ve Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı’na atanan Kağan DİLER, yeni dönemin ilk toplantısını düzenledi.

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıya ocak yöneticileri katıldı. Görev dağılımının yapıldığı toplantıda önümüzdeki aylarda yapılması düşünülen Eğitim, Sanat, Kültür ve Spor faaliyetleri planlandı.

“PROJELERİMİZLE HER KESİME DEĞECEĞİZ”

Toplantı da açıklamalarda bulunan Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Kağan Diler “Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yıldırım beyefendinin takdirleriyle Afyonkarahisar Ülkü Ocakları il başkanlığı görevine atanmış bulunmaktayım. Ülkü Ocakları 1968 yılında Genç Ülkücüler Teşkilatı adıyla kurulmuş ve bugün Türkiye’nin en büyük gençlik teşkilatıdır. Gençlik teşkilatı olmamız münasebetiyle bugünkü sorumluluğumuz oldukça fazla ve önemlidir. Yönetim olarak bu sorumluluğun bilincindeyiz. Çalışmalarımızı ve projelerimizi de bu sorumluluk bilinciyle hazırlıyoruz. Öncelimiz gençliğimizin bilinçlendirme üzere ,uyuşturucu ile mücadele seminerleri olacak. Gençlerimizi içinde bulunduğu girdaptan çekip alacak ve topluma daha yararlı bireyler olma yönünde çalışacağız. Şimdiden tüm dava arkadaşlarımı hayırlı olsun diyorum. Allah yardımcımız olsun” diye konuştu.

Yorumlar (0)
banner659
-13
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 26 Ocak 2022
İmsak 06:37
Güneş 08:02
Öğle 13:15
İkindi 15:55
Akşam 18:19
Yatsı 19:39