Ülkü Ocakları faaliyetleriyle göz dolduruyor

Afyonkarahisar Ülkü Ocakları son zamanlarda yaptığı faaliyetlere göz dolduruyor

AFYONKARAHİSAR 30.06.2022, 16:13
Ülkü Ocakları faaliyetleriyle göz dolduruyor

Ülkü Ocakları faaliyetleriyle göz dolduruyor

Afyonkarahisar Ülkü Ocakları son zamanlarda yaptığı faaliyetlere göz dolduruyor. Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuz Kağan Diler, Ortaöğretim ve Üniversite teşkilatına yönelik etkinliklerin devam edeceğini söyledi.

Okulların tatile girmesi ile Ülkü Ocakları Ortaöğretim teşkilatı ilk olarak Ankara gezisinde bulundu. Burada gençler Ülkü Ocakları Genel Merkezini, anıtkabir’i, Başbuğ Alparslan Türkeş’in kabrini ve MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ı mecliste ziyaret ettiler. Üniversite teşkilatı ise, ocak yöneticileri ile birlikte Frig Vadisine hiç gitmemiş öğrencilerden oluşan 50 kişilik bir grupla gezdiler. Frig Vadisi gezisi yaparak tarihi yaşam alanı olan tarihi mekanlar hakkında bilgilere sahip oldular. Daha sonra Döğer’de bulunan rahvan at kulübü yöneticilerinden Ata sporumuz olan binicilik konusunda ders aldılar. Ayrıca kendi aralarında ok atma yarışı düzenlediler. Son olarak Döğer Belediye Başkanı Mehmet Demirel’e ziyarette bulundular.

“Yaşasın Ülkü Ocakları kahrolsun şer odakları”

Ortaöğretim ve Üniversite teşkilatına yönelik etkinliklerin devam edeceğini belirten Ocak Başkan Oğuz Kağan Diler, “Bizler bu faaliyetleri gerçekleşirken bazı şer odakları bu faaliyetlerimizden rahatsız olabilirler, biz bundan çok memnun oluruz unutmasınlar ki bizler faaliyetlerimizle sizleri rahatsız etmeye devam edeceğiz. Bizler kutlu bir davanın yılmaz savunucularız. Makamlar gelip geçicidir. Önemli olan o makam oturan kişilerin neler başardığıdır. Neler yaptığıdır. Yaptığımız etkinleri buradan tek tek saymağa kalksak herhalde satırlara sığmaz. Son söz olarak şunu söylüyorum ki, yaşasın ülkü ocakları kahrolsun şer odakları“ dedi.

Yorumlar (0)
24
açık
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 29 Eylül 2022
İmsak 05:23
Güneş 06:45
Öğle 12:53
İkindi 16:14
Akşam 18:52
Yatsı 20:09