TÜRSAB Rota hizmete girdi

Turizmin yeni rotası TÜRSAB Rota, seyahat acentalarımızı geleceğin

AFYONKARAHİSAR 13.11.2019, 15:41
TÜRSAB Rota hizmete girdi

TÜRSAB Rota hizmete girdi

Turizmin yeni rotası TÜRSAB Rota, seyahat acentalarımızı geleceğin pusulasında buluşturmak için hizmetinizde.

İç turizmde dijital dönüşümün ileriye dönük hamlesi olan TÜRSAB Rota; hem seyahat acentalarımız arasındaki etkileşimi artıracak hem de alternatif destinasyonlarla yeni pazar olanakları sağlayacak. Konu ile ilgili 12.11.2019 tarihinde seyahat acentalarımızailimizdeeğitim verilmiştir.

Türsab Başkanı Firuz Bağlıkaya’nın Açıklalamaları;

‘Acentaların kendi aralarındaki iş birliği güçlenecek’

Turizmin 12 aya ve ülke geneline yayılması için gösterdiğimiz çalışmaların bir neticesi olarak ortaya çıkan TÜRSAB Rota projesi hem üyemiz seyahat acentalarının kendi aralarındaki iş birliği olanaklarını arttıracak hem de tüketicilere acentalarımızın programları aracılığıyla yepyeni turizm rotaları sunacak.

Tüm acentalarımıza açık olan TÜRSAB rota projesi ile birlikte, lokalacentalarımıza büyük bir imkan sağlamış olacağız. Bu platforma dahil olan üyemiz, binlerce acentanın tur paketine ulaşabildiği gibi kendi ürünlerini de bu platformdan pazarlayabilecek.

‘TÜRSAB Rota en iyi hizmeti sunma fırsatı tanıyor’

Projemiz, TÜRSAB aile üyelerinin birbiriyle olan bağlarını güçlendirirken, seyahat severlere de kültür turizminden yat turizmine, sağlık turizminden doğa turizmine, gastronomi turizminden kış turizmine kadar ülkemizdeki tüm turizm türlerinde en iyi hizmeti sunma fırsatını tanıyor.

TÜRSAB Rota uygulamasında, yerel ve kültürel değerlerimize, doğal güzelliklerimize vurgu yaparak, acentalarımızı her bütçeye uygun farklı turizm ürünlerini sunmaları noktasında buluşturmayı hedefliyoruz.

Bu projede, TÜRSAB şeffaflığı ve güvencesi ile üyelerimize ve dolayısıyla tüketicilere adil, doğru ve en iyi hizmeti sunacağız. Bu yolda en büyük motivasyonumuz; bölgesel acentaların birer tur operatörüne dönüştürülmesine destek olarak istihdam artışına katkı sağlamak ve uzak yakın demeden TÜRSAB ailesindeki her ferdin birbirleriyle olan ilişkilerini güçlendirmek oldu.

TÜRSAB TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALAR BİRLİĞİ

AFYONKARAHİSAR ALAN TEMSİLCİLİĞİ

BİLAL ŞENEL

Yorumlar (0)
-1
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 15 Ocak 2021
İmsak 06:41
Güneş 08:08
Öğle 13:12
İkindi 15:45
Akşam 18:07
Yatsı 19:28