“Tüm sağlık çalışanlarımızın yanındayız”

‘2023'e doğru: aday belli karar net’ temalı açık hava toplantılarının ilkinin 4 Eylül’de Sivas ilinde

AFYONKARAHİSAR 04.08.2022, 19:53
“Tüm sağlık çalışanlarımızın yanındayız”

“Tüm sağlık çalışanlarımızın yanındayız”

‘2023'e doğru: aday belli karar net’ temalı açık hava toplantılarının ilkinin 4 Eylül’de Sivas ilinde başlayacağını söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Kocacan, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde şehirdeki tek hematoloji hekimi olan Doç. Dr. Mehmet Özen’e yapılan tehdidi kınadı.

Sağlık çalışanlarına yapılan her türlü şiddetin karşısında olduklarını söyleyen Başkan Kocacan, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde şehirdeki tek hematoloji hekimi olan Doç. Dr. Mehmet Özen’e yapılan tehdidi kınadı. Kocacan, “Türkiye genelinde yaşanan sağlık çalışanlarına yapılan şiddetin gün geçtikçe arttığını görmekteyiz. En son örneği ise ilimizde yaşandı. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde tek olan hematoloji bölümünün kapanmaması ve ilimizde kalması için ikna edilen hematoloji hekimi Doç. Dr. Mehmet Özen’e yapılan çirkin saldırıyı kınıyoruz. Tehdit eden kişinin gereken cezayı da almasını gönülden istiyoruz. Başarılı bir şekilde üniversitemizi yöneten Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Devletimiz sağlık çalışanlarına yönelik şiddetin önüne geçmek için her türlü yasayı ve cezayı vermektedir. Ama bu konuda daha caydırıcı cezaların gelmesi konusunda her türlü desteği vereceğiz. Pandemi döneminde fedakarca çalışan, ailelerinden bile uzak kalan ve canlarını tehlike altına sokan sağlık çalışanlarımızın her zaman yanındayız”

“‘2023'e doğru: aday belli karar net’ temalı açık hava toplantılarımız başlıyor”

6 + 1 yani 7’li masanın gerçek yüzünü anlatmak için yollarda olduklarını söyleyen Kocacan, “Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatı olarak Milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey ile geçtiğimiz hafta boyunca Afyonkarahisar genelinde ilçe, belde ve köylerde ziyaretlerde bulunarak vatandaşlarımızla, çiftçilerimizle, esnafımızla bir araya geldik. Ziyaretlerimizde 2023 seçimlerinin önemini anlattık ve talep ve istekleri dinledik. Bizler Ülkücü Milliyetçi Hareketin neferleri olarak Cumhuriyetimizin 100’ncü yılına doğru büyüyen Türkiye sevdası ile çalışıyoruz. Kısacası derdimiz vatan. Vatan yoksa hiçbir şeyin anlamının olmadığının bilincindeyiz. Sayın Genel Başkanımız Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendinin ifade ettiği gibi, ‘Biz önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ anlayışı ile hareket ediyoruz. Genel merkezimizin talimatları doğrultusunda ‘Adım adım 2023 ilçe ilçe aydınlatma ve anlatma’ programlarımızı başarılı bir şekilde tamamladık. Şimdi de Eylül ayı itibarıyla Türkiye genelinde ‘2023'e doğru: aday belli karar net’ temalı açık hava toplantılarını başlatacağız. Bizler, başını CHP’nin çektiği zillet ittifakının Türk ve Türkiye karşıtı karanlık odakların yörüngesine girdiği ve 6 + 1 yani 7’li masanın gerçek yüzünü anlatmak için yollardayız”

Yorumlar (0)
18
açık
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 17 Ağustos 2022
İmsak 04:35
Güneş 06:06
Öğle 13:07
İkindi 16:53
Akşam 19:58
Yatsı 21:23