Teleferik Projesiyle ilgili yalan haberlere; Zeybek Başkan Son Noktayı Koydu…

   Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek Teleferik Projesiyle ilgili yalan haberlere son noktayı koydu.

AFYONKARAHİSAR 02.09.2022, 20:39

Teleferik Projesiyle ilgili yalan haberlere; Zeybek Başkan Son Noktayı Koydu…

       Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek Teleferik Projesiyle ilgili yalan haberlere son noktayı koydu.Proje ihalesinin iptal edildiğine dair yalan haberlere açıklık getiren Başkanımız, firmanın bu ay içinde imalat çalışmalarına başlayacağını söyledi.

“BULANIK SUDA BALIK AVLAMAYA ÇALIŞANLARA FIRSAT VERMEYECEĞİZ”

        Belediye Meclis Toplantısında projenin akıbeti ile ilgili kendisine yöneltilen soruya cevap veren Başkanımız “Birileri Afyon’da buladık suda balık avlamaya çalışıyor. O fırsatı vermeyeceğiz Allah’ın izniyle… Gazeteci bir arkadaşımız yazmış. Birileri salya sümük, salyalarını akıta akıta aleyhte konuşmaya çalışıyorlar ama onlara o fırsatı bulamayacaklar” diye konuştu.

“ŞANTİYEYİ KURACAK, İMALATA BAŞLAYACAK”

       Projenin Anıtlar Kurulu’ndan onayının alındığını söyleyen Başkanımız; “Meclis Toplantısına girmeden önce müteahhit firma yetkilisiyle görüştüm…  Müzeler Genel Müdürlüğü’nden uygulama planı ile ilgili karar istediler, Müzeler Genel Müdürlüğü bu kararı yaptı, Anıtlar Kurulu’ndan onaylandı. Amasya’da Şantiyesi var. Eylül Ayı’nın 10’u ya da 15’inde şantiye getirip kuruyor, “Malzemeyi aldım, her şeyim hazır” dedi. İmalata başlayacak” dedi.

Yorumlar (0)
24
açık
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 29 Eylül 2022
İmsak 05:23
Güneş 06:45
Öğle 12:53
İkindi 16:14
Akşam 18:52
Yatsı 20:09