TDP Lideri Sarıgül Kocatepe’ye Çıkartma Yaptı

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Büyük Taarruz’un yüzüncü yılı kutlamaları kapsamında Afyonkarahisar’a geldi.

AFYONKARAHİSAR 26.08.2022, 18:02
TDP Lideri Sarıgül Kocatepe’ye Çıkartma Yaptı

TDP Lideri Sarıgül Kocatepe’ye Çıkartma Yaptı

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Büyük Taarruz’un yüzüncü yılı kutlamaları kapsamında Afyonkarahisar’a geldi.

Genel Başkan Sarıgül’ü TDP Afyonkarahisar il Başkanı Kadir Uysal ve çevre illerden gelen il başkanları çok sayıda partili Kocatepe beldesi girişinde karşıladı.

Yoğun bir katılımın olduğu karşılamada TDP üyeleri “Başbakan Sarıgül” sloganları atarak Genel Başkan Sarıgül’ü coşkulu bir şekilde karşıladı. Genel Başkan Sarıgül ilk olarak Kocatepe beldesinde esnaf ziyaretinde bulundu. Esnafın dertlerini dinleyen Genel Başkan TDP’nin ekonomik sorunları çözecek formülleri anlattı.

KİMSE CESARET EDEMEZKEN DE KOCATEPEYE ÇIKIYORDUM

Cuma namazını beldede kılan gelen başkan ve parti üyeleri Büyük taarruzun başladığı Kocatepe’ye çıktı. Kocatepe de açıklamalar da bulunan TDP Genel Başkan Sarıgül 22 yıldır atalarımızın ruhunu anlamak için Kocatepe’ye çıktığını ifade etti. Genel Başkan Sarıgül: “Dün Malazgirt’teydim. Bu günde Kocatepe’deyim. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşları 100 yıl önce bu tepeden istiklal ışığını yakarak Anadolu’dan düşmanı kovdu. Şanlı tarihimiz dillere destan Alpaslan’da bizim Fatih’te bizim bu memleket bizim. Hepsine sahip çıkalım. Mustafa Kemal Atatürk’ün askeri olmaktan onu ve gurur duyuyoruz.100 sene önce bu noktada Atalarımızın yaşadığı heyecanı aynı ruhla bu günde yaşıyoruz. Yarın da yaşamaya devam edeceğiz. Atatürk’ümüze söz veriyoruz. Bırakmış olduğun cumhuriyeti her zaman koruyacağız. Atam sen rahat ol evlatların her zaman nöbette.22 yıl önce hiçbir siyasetçi gelmeye cesaret edemezken biz 20 bin arkadaşımızla Kocatepe’ye çıktık.” Dedi.

TDP AFYON SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI

Daha sonra TDP lideri Sarıgül Afyonkarahisar-İstanbul yolu üzerinde Afyonkarahisar il Başkanı Kadir Uysal tarafından kurulan Türkiye Değişim Partisi seçim koordinasyon merkezinin açılışını yaptı. Hizmete açılan seçim koordinasyon merkezinin önünden günde 100 Bin araç geçiyor. Kurdele kesiminde değerlendirmelerde TDP lideri Sarıgül: İl Başkanımız Kadir Uysal ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Türkiye’de ender görülecek bir seçim koordinasyon merkezi hizmete hazırladılar. Günde 100 Bin araç geçiyor. Çare arayanların merkezi olacak burası tüm partililerimizi seçim koordinasyon merkezimize bekliyorum. Partimize ve ülkemize hayırlı olsun. ”dedi.

LİDERİMİZİN ZİYARETİ ONURLANDIRDI BİZİ

Ziyaretleri değerlendiren TDP Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Uysal Genel Başkanımız şehrimizi ziyaret ederek bizleri onurlandırdı. Yüzlerce partilimizle Liderimizi karşıladık esnaf ziyaretlerinde bulunduk. Esnafımızın dertlerini dinledik. Çözüm yollarını sunduk. Akabinde seçim koordinasyon merkezimizin açılışını gerçekleştirdik. Etkinliklere katılan tüm partililere teşekkür ediyorum.Açılış sonrasında TDP İl Başkanı Kadir Uysal Genel Başkan Sarıgül’e büyük Taarruzun 100.yılını simgeleyen hatıra parasını hediye etti. “dedi.

Yorumlar (0)
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 06 Ekim 2022
İmsak 05:30
Güneş 06:51
Öğle 12:51
İkindi 16:06
Akşam 18:41
Yatsı 19:57