Taytak DSİ Genel Müdürü Akca’yı Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak,

AFYONKARAHİSAR 07.08.2022, 16:50
Taytak DSİ Genel Müdürü Akca’yı Ziyaret Etti

Taytak DSİ Genel Müdürü Akca’yı Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Devlet Su İşleri Genel Müdürü Prof. Dr. Lütfi Akca’yı ziyaret ederek ilimizdeki sulama sistemleri ve yapım aşamasındaki göletlerle ilgili istişarelerde bulundu.

Geçtiğimiz hafta boyunca Afyonkarahisar genelinde bir dizi ziyaretlerde bulunan MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, ziyaretlerde MHP’li belediye başkanlarının ve vatandaşların DSİ ile ilgili yatırımları konusunda istek ve talepleri Devlet Su İşleri Genel Müdürü Prof. Dr. Lütfi Akca’yı ziyaret ederek iletti.

Talepleri Genel Müdür Akca’ya ilettik

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Milletvekili Taytak, “Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ilimizde önemli derece yatırımlar yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir. Geçtiğimiz hafta boyunca Afyonkarahisar genelinde yapmış olduğumuz ziyaretlerde hem belediye başkanlarımız hemde yöre halkı bize DSİ ile ilgili istek ve taleplerde bulundu. İlimizdeki sulama sistemleri ve yapım aşamasındaki göletlerin tamamlanması için Devlet Su İşleri Genel Müdürü Sayın Prof. Dr. Lütfi Akca ile istişarelerde bulunduk. İnşallah yakın bir zamanda taleplerimiz ile ilgili çalışmalar yapılacaktır.” Ziyaret sonunda Milletvekili Taytak, Genel Müdür Akca’ya Afyonkarahisar mermerin yaptırmış Türk bayrağı motifli mermer hediye etti.

Yorumlar (0)
9
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 06 Ekim 2022
İmsak 05:30
Güneş 06:51
Öğle 12:51
İkindi 16:06
Akşam 18:41
Yatsı 19:57