Taytak, “Afyonkarahisar her zaman devletimizin yanında olmuştur”

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ve il yönetimi,

AFYONKARAHİSAR 28.12.2021, 14:40
Taytak, “Afyonkarahisar her zaman devletimizin yanında olmuştur”

Taytak, “Afyonkarahisar her zaman devletimizin yanında olmuştur”

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ve il yönetimi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla başlatılan "Milli Birlik ve Dayanışma" kampanyası kapsamında Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği’ni ve SÖZ market yöneticilerini ziyaret etti. Taytak, “Afyonkarahisar birlik ve beraberliğin ön plana çıktığı günlerde her zaman devletimizin yanında olmuştur” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla başlatılan "Milli Birlik ve Dayanışma" kampanyası kapsamında MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan, Merkez İlçe Başkanı Fevzi Kartal, Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuz Kağan Diler ve partililer, ilk olarak Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Abdülkadir Konak ve oda başkanları ile bir araya geldi.

Konak, “Milletvekilimiz Mehmet Taytak her zaman yanımızda olmuştur”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Abdülkadir Konak, “Milliyetçi Hareket Partisi de esnaftan, bu ülkenin bu devletin daha iyiye gitmesi için, daha güzel yerlere gitmesi için uğraşıyorlar. Esnaf ve sanatkarımıza destek olabilmek için Milletvekilimiz Mehmet Taytak ve MHP teşkilatı her zaman yanımızda olmuştur. Esnaf ve sanatkarımız pandemi sürecinde hem ekonomik hemde sağlık savaşı verdi. Yani ekonomi de zarar görmeyenler sağlıktan dolayı zarar gördü. Pandemiye bağlı nedenlerden dolayı işyerini açamayan esnaflarımız ekonomik anlamda zarar gördü. Esnaf ve sanatkarlarımızın hükümetimizden taleplerini size dosya halinde sunacağız. Bizde düzenlemiş olduğunuz kampanyanıza elimizden geldiği kadar destek vereceğiz” dedi. Toplantıya katılan oda başkanları da talep ve isteklerini dile getirdiler.

Gürakar, “SÖZ marketler olarak fiyatlarımızda indirime gidiyoruz”

Milletvekili Taytak ve MHP heyeti daha sonra SÖZ Market Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Gürakar ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Siper’i ziyaret etti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından başlatılan ‘Milli Birlik ve Dayanışma’ kampanyası destek vereceklerini söyleyen SÖZ Market Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Gürakar, “Yapmış olduğumuz kampanyaya destek vermek adına bizde SÖZ alışveriş marketleri olarak fiyatlarımızda indirime gideceğiz. Yakın bir zamanda inşallah daha da indirim eski fiyatlarımıza geri döneceğiz. Bu zorlu süreçte şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman devletimizin yanındayız” diye konuştu.

Taytak, “Afyonkarahisar her zaman devletimizin yanında olmuştur”

“Afyonkarahisar birlik ve beraberliğin ön plana çıktığı günlerde hep devletimizin yanında olmuştur” MHPMYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Türkiye son günlerde ciddi manada kur üzerinden ekonomik kuşatma altına alındı ve hükümetimiz kur korumalı TL vadeli mevduat sistemini getirerek doların inmesini sağladı. Dövizin yükselmesiyle birlikte fiyatlarda artış yaşandı ama dövizin inmesi ile fiyatlarda aynı şekilde azalma yaşanmadı. Bunun üzerine genel başkanımız üretici, perakende ve sanayici arkadaşlarımızın taşın altına elini koyması gerektiği inancı ile bizde ilimiz genelinde ziyaretlerde bulunarak toplumumuz adına bazı indirimler istedik. Firmalarımızda bu kampanyamıza canı gönülden katıldılar. Afyonkarahisara ciddi manada bir desteğimiz oldu. Kampanyamıza destek veren firmalarımıza teşekkür ediyoruz. Diğer firmalarımızda aynı hassasiyetler yaklaşmalarını ve vatandaşlarımızı mağdur etmemelerini istiyoruz” dedi.

Kocacan destek veren firmalara teşekkür etti

Milli birlik ve dayanışma kampanyasına destek veren firmalara teşekkür eden MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin talimatları, Milletvekilimiz Mehmet Taytak ve partililerimiz ile birlikte ilimizde faaliyet gösteren firmalarımızdan indirim kampanyasına katkı sunmaları için ziyaret ettik. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde firmalarımız kampanyamıza destek vererek ürünlerinde fiyat indirimine gideceklerini söylediler. Ben buradan tüm firmalarımıza teşekkür ediyorum. Diğer firmalarımızın da aynı hassasiyeti göstererek vatandaşlarımızı mağdur etmemelerini istiyoruz. Afyonkarahisar birlik ve beraberliğin ön plana çıktığı günlerde hep devletinin yanında olmuştur, olmaya da devam etmektedir”

Yorumlar (0)
banner659
-7
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 19 Ocak 2022
İmsak 06:40
Güneş 08:06
Öğle 13:13
İkindi 15:48
Akşam 18:11
Yatsı 19:32