SYDV Ramazan Ayında Yüzleri Güldürdü

İhtiyaç sahibi ailelere nakdi, ayni, eğitim,gıda, giyim, sosyal destek, barınma ve iş kurma

AFYONKARAHİSAR 23.04.2021, 14:35
SYDV Ramazan Ayında Yüzleri Güldürdü

SYDV Ramazan Ayında Yüzleri Güldürdü

İhtiyaç sahibi ailelere nakdi, ayni, eğitim,gıda, giyim, sosyal destek, barınma ve iş kurma gibi birçok farklı alanda yaptığı yardımlarla vatandaşlara devletin şefkatli yüzünü hissettiren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Ramazan ayında da yüzleri güldürdü. Vakıf aracılığıyla 1413 aileye yardımda bulunuldu.

Her daim vatandaşların yardımına koşan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı devletimizin şefkat elini vatandaşlara ulaştırıyor. Vali Gökmen Çiçek başkanlığında toplanan Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetince Ramazan Bayramı gıda yardımı adı altında toplamda 635 bin 850,00-TL tutarında nakdi yardım yapıldı. Yardımlaşmanın, dayanışmanın, ihtiyaç sahiplerine destek olmanın daha da bir anlam kazandığı Ramazan ayında şehir merkezi ve merkeze bağlı köy ve kasabalarda ikamet eden 1413 aileye yardım yapıldı.

Vatandaşımız Devletimizin Şefkatli Elini Hissetmeli

Devletin imkânları elverdiği müddetçe bu tür yardımların devam edeceğini söyleyen Vali Gökmen Çiçek: “Vatandaşlarımızın huzuru ve mutluluğu her şeyden önce gelir. İhtiyaç duydukları her anda devletimizin vatandaşa dokunan şefkatli elini hissetmelerini istiyoruz. İşte o el Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız aracılığıyla 1413 yardıma muhtaç ailelerimize ulaşarak Ramazan bereketinin ve sevincinin hanelerde yaşanmasına vesile olduk. Her zaman vatandaşlarımızın yanında ve yardımında olacağız” dedi.

Yorumlar (0)
25
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 18 Mayıs 2021
İmsak 03:55
Güneş 05:36
Öğle 12:59
İkindi 16:51
Akşam 20:12
Yatsı 21:47