Sporcu Dostu Zeybek Başkana Teşekkür Ziyareti

Basketbol Federasyonu’ndan Başkan Zeybek’e Ziyaret

AFYONKARAHİSAR 16.07.2021, 15:59 16.07.2021, 16:00
Sporcu Dostu Zeybek Başkana Teşekkür Ziyareti

Sporcu Dostu Zeybek Başkana Teşekkür Ziyareti

Basketbol Federasyonu’ndan Başkan Zeybek’e Ziyaret

Sportif faaliyetlere oldukça önem veren Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in talimatlarıyla, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğümüz tarafından Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün destekleriyle şehrimizde 3x3 Basketbol Turnuvası düzenlenmiş, turnuva gençlerden ve sporseverlerden yoğun ilgi görmüştü.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğümüz ve Basketbol Federasyonu İl Temsilciliği ile birlikte gerçekleştirilen 3x3 Basketbol Turnuvasının ardından Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e teşekkür ziyareti gerçekleştirildi. Belediye Başkan Yardımcımız Murat Öner'inde hazır bulunduğu ziyarette; Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinaktı Basketbol Federasyonu İl Temsilcimiz Feyzullah Demirkale, İl Hakem Kurulu Üyeleri Ahmet Sarlık, ve İsmail Yurdunuseven, katkılarından dolayı Başkanımız Zeybek’e plaket takdim etti.

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette Başkanımız Mehmet Zeybek, spor organizasyonlarına destek vermeye devam edeceklerini, gençleri spora teşvik etmek için tüm imkânları seferber etmeye devam edeceklerini söyledi. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek açıklamasında; “Amatör spor kulüplerine malzeme yardımı gibi desteklerin yanı sıra belediye olarak güçlü kadromuzla, Afyonkarahisarımızın spor şehri olması için elimizden gelen her şeyi yapıyor, yatırımlarımız da sportif faaliyetlere oldukça önem veriyoruz. Bu hassasiyet ile yaptığımız çalışmalar neticesinde birçok profesyonel kulüp şehrimizi kamp noktası olarak tercih ediyor. Bu durum bizleri gururlandırırken azmimizi de artırıyor. Şehrimizi, spor şehri yapma gayretlerimiz sürerken gençleri de spora teşvik etmek amacı ile farklı alanlarda turnuvalar düzenliyoruz. Afyonkarahisarımızı her alanda şaha kaldırmak adına çalışmalarımız sürecektir, gençlere destek bizden başarı onlardan. Bu yolda bizlere destek veren Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinaktı ve Basketbol İl Temsilcisi Feyzullah Demirkale’ye de nazik ziyaretleri nedeni ile teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Yorumlar (0)
24
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 06 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı