Sosyal Medya ve Dijital İtibar Eğitimi Düzenlendi

ATSO KOBİ Akademisi eğitim takvimi çerçevesinde, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası

AFYONKARAHİSAR 23.06.2022, 15:32
Sosyal Medya ve Dijital İtibar Eğitimi Düzenlendi

Sosyal Medya ve Dijital İtibar Eğitimi Düzenlendi

ATSO KOBİ Akademisi eğitim takvimi çerçevesinde, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB ETÜ Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi işbirliğinde Sosyal Medya ve Dijital İtibar eğitimi düzenlendi.

Eğitimin açılış konuşmasını yapan ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, “Bu yıl eğitim takvimimizi hazırlarken TOBB ETÜ Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi ile işbirliğimizi kuvvetlendirdik. Böylece, Oda-Borsa Camiası’nda tanınan, merak edilen pek çok konunun uzmanı olan değerli eğitimcilerle sizleri buluşturma imkanı elde ettik.

Bugünkü eğitimimizi de yine TOBB ETÜSEM işbirliğinde düzenliyoruz” dedi.

Türker, konuşmasına şöyle devam etti:

“Türkiye’nin önde gelen televizyon kanalları olan Habertürk ve BloombergHT’de önemli görevlerde bulunan ve sonra kendi şirketini kuran Sayın Aycan Ulusan, bugün bizleri sosyal medya ve dijital itibar konusunda bilgilendirecek. Kendisine teşekkür ediyorum. Gerçekten, sosyal medyanın doğru kullanımı son 10 yılda önem kazandı. İşletmeler, kendilerini sosyal medyada iyi bir şekilde anlattıklarında daha geniş bir hedef kitleye ulaşabiliyor; hiç tanımadıkları tüketicilere ulaşabiliyor. Bu noktada dijital itibarın da sürdürülebilir olmasına dikkat etmek gerekiyor. İşte bugünkü eğitimimizin sosyal medya ve dijital itibar ile ilgili konu başlıkları ile yararlı olacağına inanıyorum.”

Açılış konuşmasının ardından Polart Akademi’nin kurucularından TOBB ETÜSEM Eğitim Danışmanı Aycan Ulusan; algı oluşturulması, sosyal medyanın doğru kullanımı, sosyal medya mecralarında sürdürülebilir itibar gibi birçok başlıkta sunum yaptı. Yaklaşık 3 saat süren eğitime Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri, Afyonkarahisar Valiliği Tanıtım Ofisi yetkilileri ve çalışanları da katıldı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 26 Kasım 2022
İmsak 06:18
Güneş 07:45
Öğle 12:50
İkindi 15:23
Akşam 17:45
Yatsı 19:07