'Sizlerin hakkını ödeyemeyiz'

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesini

AFYONKARAHİSAR 06.08.2022, 20:08
'Sizlerin hakkını ödeyemeyiz'

'Sizlerin hakkını ödeyemeyiz'

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesini ziyaret eden Sultandağı Kaymakamı Murat Demirbilek; " Şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz milletimizin ve devletimizin en kutsal emanetleridir. Devletimizin bütün kapıları şehit ailelerimize ve gazilerimize sonuna kadar açıktır"dedi.

Kaymakam Demirbilek ve beraberinde Çay Karacaören Kasabası Belediye Başkanı Muhterem Algül'ü şube binasında Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı, Şehit aileleri ve Gaziler karşıladı.

Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı'dan faaliyetleri ve derneğin durumu hakkında bilgiler alan Kaymakam Demirbilek, göreve başladığı günden itibaren Şehit ailelerine ve Gazilere büyük önem ve destek verdiğini belirterek, kendisini her konuda bilgilendiren ve Sultandığı ilçesinde de şubesini açan Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetimine teşekkür etti.

Şehit aileleri ve Gazilere verdiği önem ve destekten dolayı Kaymakam Demirbilek'e teşekkür eden Başkan Kumartaşlı, anlamlı ziyareti nedeniyle büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

Kaymakam Demirbilek'in tüm Şehit aileleri ve Gazilerin gönlünde taht kurduğunu söyleyen Kumartaşlı; " Kaymakamımız bizlere her konuda sınırsız destek vermiştir. Sultandağı ilçemizdeki Şehit Ailelerimizin ve Gazilerimizin yalnız olmadığını kendilerine en iyi şekilde hissettiren Kaymakamımıza sonsuz teşekkür ediyorum"dedi.

Devletimizin yasalar çerçevesinde tüm imkânları ile şehit ailelerinin yanında olduğunu ifade eden Sultandağı Kaymakamı Murat Demirbilek; " Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin istiklali ve istikbali uğruna canlarını ortaya koyan şehitlerimize ve gazilerimize sonsuz minnet borçluyuz. Aziz vatanın toprakları şehitlerimiz ve gazilerimizin fedakârlıkları sayesinde bizlere vatan olmuştur. Şehitlerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz milletimizin ve devletimizin en kutsal emanetleridir. Devletimizin bütün kapıları şehit ailelerimize ve gazilerimize sonuna kadar açıktır. Bizler her zaman şehit yakınları ve gazilerimizin yanındayız” dedi.

Karşılıklı bilgi alış verişinin yapıldığı ziyaret sonrasında Dernek Başkanı Kumartaşlı, Kaymakam Demirbilek'e şube binasını gezdirerek, Şehitlerimiz ve Gazilerimiz hakkında bilgiler verdi. Ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

Yorumlar (0)
18
açık
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 17 Ağustos 2022
İmsak 04:35
Güneş 06:06
Öğle 13:07
İkindi 16:53
Akşam 19:58
Yatsı 21:23