"Sizlere Ne Kadar Hizmet Etsek Az"

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi’ni ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek,

AFYONKARAHİSAR 30.11.2020, 15:36
"Sizlere Ne Kadar Hizmet Etsek Az"

"Sizlere Ne Kadar Hizmet Etsek Az"

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi’ni ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, Dernek Başkanı Emre Öztürk’ten yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Emre Öztürk ve dernek yönetimi tarafından karşılanan Vali Gökmen Çiçek, dernek özel defterini imzaladı.

“Ben Sizlerin Evladıyım ve Emrinizdeyim”

Ardından şehit ve gazi aileleri ile bir araya gelen ve şehit ve gazi ailelerimizin evi, yuvası olan bu mekânda olmaktan dolayı çok onurlu ve gururluyum diyerek konuşmasına başlayan Vali Gökmen Çiçek: “Yaklaşık 5 buçuk ay önce göreve başladığımda şehit ailelerimizin hayır duasını alarak göreve başlamıştım. Ne zaman darda kalsak, ne zaman gönlümüz sıkıntıya düşse her zaman inanıyorum ki şehit ailelerimizin duaları, Gazilerimizin duaları bizim yanımızda oluyor. Sizlere ne kadar hizmet etsek az. Bunun bilincindeyim. Her şehit mezarı bizlere başka bir şeyler anlatıyor. Bu memleket için durmadan çalışmamız gerektiğini hatırlatıyor. Burası şehit ve gaziler diyarı bir il. Bu memlekette Vali olmak büyük onur verici. Her sokağında, her köyünde şehitler, gaziler var. O yüzden ben bu şehre hizmet etmekten ayrı bir mutluluk ve onur duyuyorum. Burası kuruluşun, kurtuluşun şehri olmaktan öte İstikbalimizin de şehri. Biz Afyonkarahisar düşmeden bu memleket düşmez inancındayız. Afyonkarahisarlılar olarak, şehit ve gazi aileleri olarak sonuna kadar bu memleket için çalışacağımızın bilincindeyiz. Biz sizlerin evlatlarıyız, sizlerin emrindeyiz, hayır ve dualarınıza talibiz” dedi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Emre Öztürk ise şehit ve gazi aileleri adına Vali Gökmen Çiçek’e teşekkür ederek, ziyaretten büyük memnuniyet ve şeref duyduklarını ifade etti.

Vali Gökmen Çiçek, Vali Yardımcısı Mehmet Keklik ile birlikte şehit ve gazi aileleri ile bir toplantı yaparak, sıkıntılarını ve kendisine iletilen talepleri dinledi.

Yorumlar (0)
17
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 25 Temmuz 2021
İmsak 04:03
Güneş 05:45
Öğle 13:09
İkindi 17:02
Akşam 20:24
Yatsı 21:58