Sezen'den Regaib Kandili mesajı

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

AFYONKARAHİSAR 26.02.2020, 19:09 26.02.2020, 23:40
1845
Sezen'den Regaib Kandili mesajı


Sezen'den Regaib Kandili mesajı

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Sezen mesajında "Milletimizin ve İslam aleminin Regaip gecesini tebrik ediyor, Allah'tan üç ayların ve bu mübarek gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum." dedi.


Aziz milletimizin ve İslam dünyasının Regaib Gecesi'ni tebrik ettiğini söyleyen Sezen, "Bizi bu mübarek geceye kavuşturan Yüce Yaradanın; barış, huzur ve esenlik içinde Ramazan'a da, Kadir Gecesi'ne de eriştirmesini diliyorum" dedi.

"Rabbim sağlık, huzur ve esenlik içinde Ramazan’a ulaşmayı nasip etsin"

"İslam dünyasının Regaib Gecesi’ni kutlar, mübarek üç ayların hayırlar getirmesini dilerim" diyen Sezen, "Rabbim sağlık, huzur ve esenlik içinde Ramazan’a ulaşmayı nasip etsin. İçinde bulunduğumuz üç ayların ve bu mübarek gecelerin başta Ortadoğu da yaşanan fitne ateşini bir an önce söndürmesine ve dünyadaki tüm mazlum milletlerin kurtuluşuna vesile olmasını dilerim" dedi.

"Devletimizin bekasını niyaz ederim"

Sezen mesajını "Bu vesile ile; vatandaşlarımızın başta olmak üzere bütün İslâm âleminin mübarek üç aylarını ve Regaib Kandili’ni tebrik ediyor; üç ayların gelişiyle rahmet, mağfiret ve bereket ikliminin tüm insanlığa yayılmasını, devletimizin bekasını, vatanımızın ve aziz milletimizin her türlü afet ve musibetten korunmasını Cenâb-ı Allah’tan niyaz ederim" ifadeleri ile noktaladı.
iPhone’umdan gönderildi

Yorumlar (0)
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 10 Nisan 2020
İmsak 04:56
Güneş 06:22
Öğle 13:04
İkindi 16:43
Akşam 19:37
Yatsı 20:57