Şehit Ailelerimizden Zeybek Başkan’a Ziyaret

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği

AFYONKARAHİSAR 18.05.2021, 16:19
Şehit Ailelerimizden Zeybek Başkan’a Ziyaret

Şehit Ailelerimizden Zeybek Başkan’a Ziyaret

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Emre Öztürk ve beraberindeki şehit ailelerimizi makamında kabul etti.

Ziyarete Şehit Uzman Çavuş Gökhan Şengül ’ün eşi Merve Şengül, Piyade Uzman Onbaşı Yasin Çubuk’un babası Lokman Çubuk ve Şehit Piyade Er Tayfur Çankaya’nın annesi Şerife Çankaya’ya katıldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkanımız Mehmet Zeybek, Dernek Başkanı Emre Öztürk ve şehit ailelerimizle yakından ilgilendi.

Vatanın bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğünü korumak için canları pahasına cepheden cepheye koşan gazilerimizin ve şehit ailelerimiz her daim yanında olduklarını söyleyen Belediye Başkanımız Zeybek, “Bizler, aziz şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesinde tarih sahnesinde millet olarak varlığımızı sürdürüyor ve bu vatan toprakları üzerinde onlardan aldığımız güç ve ilhamla büyük ve güçlü Türkiye'yi imar ediyoruz. Var olduğu günden bu yana, vatanını ve değerlerini canından aziz bilmiş, varlığına yönelen tehditlere karşı her türlü güçlüğe göğüs gererek, omuz omuza mücadele etmeyi ilke edinmiş bir milletin mensupları olarak, şehit aileleri ve gazilerimiz için her zaman daha iyisini yapabilmenin gayreti içerisindeyiz ve olmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Emre Öztürk ise “Sağolsun Belediye Başkanımız, gerek derneğimiz çalışmaları gerekse şehit ve gazi ailelerimizin her zaman yanında ve destekçisi. Şehit ve gazi ailelerimizi hiçbir zaman unutmayan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.” dedi

Yorumlar (0)
20
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 24 Haziran 2021
İmsak 03:36
Güneş 05:27
Öğle 13:05
İkindi 17:00
Akşam 20:34
Yatsı 22:17