Saadet Partisi’nden kalabalık Bayramlaşma!

Saadet Partisi Afyonkarahisar Geleneksel Bayramlaşma Programı, Saadet Partisi önceki

AFYONKARAHİSAR 04.05.2022, 18:07
Saadet Partisi’nden kalabalık Bayramlaşma!

Saadet Partisi’nden kalabalık Bayramlaşma!

Saadet Partisi Afyonkarahisar Geleneksel Bayramlaşma Programı, Saadet Partisi önceki Genel Başkanı, Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.

İl, İlçe, Millî Görüşçü Kuruluşlar ve vatandaşların yoğun katılımlarıyla gerçekleştirilen bayramlaşmada Prof. Dr. Mustafa Kamalak şunları ifade etti;

“Bu bayram milletimizin çektiği sıkıntıların son bulmasına, İslam aleminde bir uyanışa, bir dirilişe vesile olur ve İslam alemindeki gözyaşının sona ermesine, bir an evvel İslam birliğinin ve adil bir dünyanın kurulmasına vesile olur. Dua ve temennilerimiz bunun içindir. Bu duygu ve düşüncelerle hemşehrilerimizin ve İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı'nı kutluyorum. Mutlu, huzurlu ve müreffeh bir gelecek diliyorum.” dedi.

Bayramlaşmada İl Başkanı Beytullah Karataş ise şunları söyledi;

“Bayramlar, birlik ve beraberliğimizi güçlendirdiğimiz, kardeşliğimizi yenilediğimiz müstesna günlerdir. Rabbimizin gönüllerimizi yumuşattığı bu özel günler, aynı zamanda kırgınlıkların giderilmesi, küskünlerin barışması için de önemli fırsatlardır. Bu vesileyle teşkilatlarımızın ve hemşehrilerimizin bayramını tebrik ediyor, nice bayramlarda bir ve beraber olmayı temenni ediyorum.”

Bayramlaşma programına Saadet Partisi önceki İl Başkanı Adnan Şenel, Refah Partisi eski Milletvekili Osman Hazer, GİK Üyesi Ali Hazer, İlçe Başkanları, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları mensupları katıldılar.

Program konuşmaların ardından nihayete erdi.

Yorumlar (0)
26
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 25 Mayıs 2022
İmsak 03:47
Güneş 05:32
Öğle 13:00
İkindi 16:53
Akşam 20:18
Yatsı 21:55