Saadet Partisi’nde Kongre Heyecanı

Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresi 23 Ocak Pazar günü

AFYONKARAHİSAR 20.01.2022, 13:24
Saadet Partisi’nde Kongre Heyecanı

Saadet Partisi’nde Kongre Heyecanı


Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresi 23 Ocak Pazar günü Kamil Miras Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Konu ile ilgili yazılı bir açıklama yapan Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Adnan Şenel, şu ifadelere yer verdi;

“Ülkemizin içinde bulunduğu durum itibariyle insanlarımızın özellikle ekonomik ve sosyal anlamda yaşadıkları sıkıntılar Ülkemizin ve Afyonkarahisarımızın Millî Görüş’e, Saadet Partisi’ne duyduğu ihtiyacı gözler önüne sermektedir.


Bu noktada İl ve İlçe teşkilatlarımızın istişareleri, Genel Merkezimizin de takdirleriyle İl Başkanlığı vazifesini 6. Olağan Kongremizle birlikte bayrağı bizden daha ileriye taşıyacağına inandığımız, güvendiğimiz, Afyonkarahisarımızın evladı, Genel Merkez Gençlik Kollarımızda Genel Başkan Yardımcısı olarak vazife alan Beytullah Karataş beye devretmiş olacağız.

Yaşanabilir Bir Afyonkarahisar için oluşturacağımız Yeni yönetimimizle birlikte önümüzdeki dönemde bütün teşkilat mensuplarımızla büyük bir gayret göstererek şehrimizin, ilçelerimizin, köylerimizin ve mahallelerimizin dertleriyle dertlenip şehrimize dokunan çalışmaları yaparak Saadet Partimizin iktidara gelmesi için çalışacağız.

Bu vesile ile Afyonkarahisar İl Başkanlığımızın 6. Olağan Kongresinin hayırlara vesile olmasını diliyor, 23 Ocak Pazar günü büyük bir şölen havasında gerçekleştireceğimiz kongremize tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz.” dedi.

Yorumlar (0)
19
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 01 Temmuz 2022
İmsak 03:39
Güneş 05:30
Öğle 13:07
İkindi 17:01
Akşam 20:34
Yatsı 22:16