RSP Kolejinden Ücretsiz Tercih Danışmanlığı

İlimizde eğitim veren Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji 8.sınıfı bitirip liseye başlayacak

AFYONKARAHİSAR 01.07.2021, 15:17
RSP Kolejinden Ücretsiz Tercih Danışmanlığı

RSP Kolejinden Ücretsiz Tercih Danışmanlığı

İlimizde eğitim veren Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji 8.sınıfı bitirip liseye başlayacak olan öğrencilere ücretsiz tercih danışmanlığı yapıyor. 30 Haziran 2021 tarihinde meb.gov.tr internet sitesinden açıklanan 2021 Yılı Sınavla Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav Sonuç Bilgilerine göre öğrencileri en iyi şekilde eğitimlerini planlamaya çalışan danışman öğretmenler alanında uzman rehber öğretmenlerden oluşmaktadır.

Uzman Kadro ile Tercih Yapıyoruz

Danışmanlık hizmetlerini değerlendiren Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji Eğitim Koordinatörü Ömer Mürsel BİLİK; her yıl olduğu gibi bu yılda uzman rehberlik servisimiz ile öğrencilerin lise tercihlerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu yılda 5-16 Temmuz tarihleri arasında Yeşilyolda bulunan ofisimizde ücretsiz olarak her öğrenciye tercih danışmanlığı yapmaktayız. Geçmiş yıllarda da tecrübelerimiz ile öğrencilerin eğitimlerini en iyi şekilde planlamıştık. Bu yıl gerek pandemi gerek ise sınavın içeriği bakımında puanlarda geçen yıla göre farklılıklar oluştuğunu gördük. Bu nedenle öğrencilerin yanlış tercih yapmamaları ve hayal kırıklığına uğramamaları için mutlaka uzmanlardan destek almaldırlar. Tüm öğrencilerimizi mutlaka bize de tercihlerini yapmadan bize danışarak işlemlerini yapmalarını önemle tavsiye ediyoruz, dedi

Ücretsiz Kolej Kayıtları Başladı

30 Haziran 2021 tarihinde açıklanan 2021 Yılı Sınavla Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav Sonuç Bilgilerine göre 30 Haziran itibaren Rahmiye Sare Palalı teknik Kolejinin kayıtlarının başladığını vurgulayan BİLİK; 30 Haziran – 16 Temmuz tarihleri arasında özel ortaöğretim kurumları kayıt işlemleri yapılmaktadır. Bu kapsamda Rahmiye Sare Palalı teknik Koleji olarak kayıtlarımız başlatmış bulunmaktayız. Kolejimiz bilindiği gibi öğrencilerine tamamen ücretsiz kolej eğitimi vermektedir. Her yıl daha da başarılı olan okulumuz bu yılda verdiği mezunlar ile başarısını kanıtlarken aramıza katılacak yeni 9.sınıf öğrenciler için de en iyi planlamayı yapmaktadır.

Yorumlar (0)
banner659
11
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 25 Eylül 2021
İmsak 05:19
Güneş 06:41
Öğle 12:55
İkindi 16:18
Akşam 18:58
Yatsı 20:15