Özkaya, “AK Parti Milletin Emrinde 19 Yıldır Destan Yazıyor”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Ali Özkaya,

AFYONKARAHİSAR 03.11.2021, 15:24
Özkaya, “AK Parti Milletin Emrinde 19 Yıldır Destan Yazıyor”

Özkaya, “AK Parti Milletin Emrinde 19 Yıldır Destan Yazıyor”
 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Ali Özkaya, AK Parti’nin iktidara gelişi nedeniyle bir mesaj yayınladı.


AK Parti iktidarları ile Türkiye’nin 19 yıldır her alanda gelişen ve büyüyen bir ülke olduğuna dikkat çeken Milletvekili Özkaya, “Geldiğimiz nokta ile başladığımız nokta arasında bugün bir uçurum var. AK Parti Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemizde tarihi hizmetlere imza atmış bu derece de milletin desteğini alabilmiş tek partidir. AK Parti 19 yıldır kendisi ile yarışan bir partidir. Ne yazık ki ülkemizin ve partimizin en büyük talihsizliği yerli, milli ve dürüst bir muhalefet ile karşılaşmamış olmasıdır. Elhamdülillah milletimizin desteği ile tüm olumsuzluklara rağmen, tarihte hayal bile edilemeyen hizmetleri Türkiye’de ve Afyonkarahisar’da AK Parti hükümetleri hayata geçirmeyi başardı. Bugün bizlere düşen, 19 yıllık hizmet serüvenimiz ve tecrübemiz ile ülkemizi yarınlara taşımaktır. AK Parti 19 yıldır milletin emrinde destan yazıyor. Afyonkarahisar ve Türkiye’yi inşallah ülkemizi yarınlara taşımak yine Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde AK Kadrolar, 2023’e, 2053’e ve 2071’e milletimizin izniyle taşıyacaktır” diyerek, AK Parti’nin iktidara gelişinden bugüne görev alan, tüm teşkilat mensuplarına, hükümet üyelerine ve milletvekillerine teşekkür etti.

Yorumlar (1)
okuyucunuz 4 hafta önce
milletin desteğini aldığınız doğru olmasına doğru fakat karşılığını veremediniz şahsım adına size verdiğim oylara pişmanım hakkım varsa helal etmiyorum
banner659
16
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 29 Kasım 2021
İmsak 06:21
Güneş 07:48
Öğle 12:51
İkindi 15:22
Akşam 17:44
Yatsı 19:06