Özhaseki, “Projelerinizin Destekçisiyiz”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki,

AFYONKARAHİSAR 24.11.2021, 18:09
Özhaseki, “Projelerinizin Destekçisiyiz”

Özhaseki, “Projelerinizin Destekçisiyiz”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Afyonkarahisar’a geldi. Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Özhaseki, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ile bir araya geldi.

Belediyemizi ziyaret eden Özhaseki, tamamlanan ve devam eden projelerle ilgili Başkanımız Mehmet Zeybek’ten brifing aldı.Başkan Özhaseki’yi Afyonkarahisar’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını kaydeden Başkanımız Zeybek, tamamlanan ve planlanan projelerle ilgili bilgiler paylaştı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki Belediyemizi ziyaret etti. Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarete; Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş, Benol Kaplan, Murat Öner, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve İl Koordinatörü Bilal Uçar, İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve daire müdürleri katılım sağladı.

Ziyaret ardından açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanımız Mehmet Özhaseki ise, tüm projelerin destekçisi olduklarını ve Afyonkarahisar Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade etti. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’ten de övgü ile bahseden Özhaseki, son dönemlerde yapılan yatırımlara dikkat çekti.

ÖZHASEKİ: “BAŞKANIMIZI TEBRİK EDİYORUM”

Özhaseki; “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde tüm belediye başkanlarımızı ziyaret ediyor, çalışmaları yerinde görüp, istişare ediyoruz. Şehirler ile ilgili hükümet olarak üzerimize düşen görevlerin olup olmadığı, aracı olmak üzere ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Bende belediye başkanlığı ve bakanlık görevlerinde bulunduğum için tecrübelerimi aktarmak, arkadaşlarımıza yardımcı olmak amacı ile geziyoruz. Afyonkarahisar’da yıllardır süre gelen düzgün bir anlayış var. Sol iktidarların gelip ideolojik takıldığı etrafı tahrip ettiği bir yapı çok şükür Afyon’umuzda fazlaca yaşanmadı. Düzgün arkadaşlar eli ile belediyecilik yapıldı ve güzel de işler oluyor. Mehmet Bey teşkilat içinde yetişmiş, çalışkanlığı ile temayüz etmiş bir arkadaşımız. Afyon’da da güzel işler yapıldığı biliyoruz, hele hele son zamanlarda faaliyetler iyice arttı. Bu çalışmaları konuşup, yapabileceğimiz görevleri üstlenip Ankara’ya öyle döneceğiz. Değerli Başkanımızı tebrik ediyorum, ellerine sağlık. Cenab-ı Hak nice güzel hizmet ömrü versin diye dua ediyorum.”

Yorumlar (0)
banner659
12
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 28 Kasım 2021
İmsak 06:20
Güneş 07:47
Öğle 12:51
İkindi 15:23
Akşam 17:45
Yatsı 19:06