Osman Emrem, Pankobirlik başkanlığına aday oldu

Afyonkarahisar Pancar Ekiciler Kooperatifi (PANKOBİRLİK) başkanlığına aday olan Osman Emrem,

AFYONKARAHİSAR 21.03.2021, 17:41
Osman Emrem, Pankobirlik başkanlığına aday oldu

Osman Emrem, Pankobirlik başkanlığına aday oldu

Afyonkarahisar Pancar Ekiciler Kooperatifi (PANKOBİRLİK) başkanlığına aday olan Osman Emrem, Sinanpasa ilçesine bağlı Küçükhüyük beldesinde üyelerle bir araya geldi.

Önümüzdeki aylarda yapılması beklenen Afyonkarahisar Pancar Ekiciler Kooperatifi için adaylığını açıklayan ve çalışma arkadaşlarını belirleyen Osman Emrem, çalışmaları kapsamında Sinanpaşa ilçesine bağlı Küçükhüyük beldesinde çiftçiler ile buluşarak çalışmalarını ve seçilmesi durumunda uygulamayı düşündüğü plan ve projelerini aktardı.

Seçimi kazanmaları durumunda Pancar Ekiciler Kooperatifi'ni örnek bir sivil kuruluş haline getireceklerini dile getiren Osman Emrem, "40 bin civarında pancar ekicisi kooperatifimize üyedir. Kooperatifin imkanları aslında çok iyidir. Gayesi de çiftçiye hizmet etmek, çiftçinin ihtiyaçlarını piyasadan ucuz bir şekilde temin ederek çiftçiye sunmaktır. Hatta tüzüğümüzde çiftçinin ayağına hizmeti götürmek amacımızdır. Çevrede bizi tanıyan arkadaşlar aday olmamızı istediler. Biz de arkadaşlar ile istişare ettik bir ekip kurduk. Kazanırsak hedefimiz çiftçiye daha ucuz, daha vadeli ihtiyaçlarını sunmak olacaktır" dedi.

Yorumlar (0)
15
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 18 Haziran 2021
İmsak 03:34
Güneş 05:26
Öğle 13:04
İkindi 16:59
Akşam 20:32
Yatsı 22:15