‘’Önce Ahlâk ve Maneviyat Şuuruyla Çalışıyoruz’’

Anadolu Gençlik Derneği’nin (AGD) tüm Türkiye genelinde düzenlediği Yaz Etkinlikleri,

AFYONKARAHİSAR 09.08.2022, 15:15
‘’Önce Ahlâk ve Maneviyat Şuuruyla Çalışıyoruz’’

‘’Önce Ahlâk ve Maneviyat Şuuruyla Çalışıyoruz’’


Anadolu Gençlik Derneği’nin (AGD) tüm Türkiye genelinde düzenlediği Yaz Etkinlikleri, AGD Afyonkarahisar Şubesi tarafından bu yıl il merkezi ve ilçe temsilciliklerinde yüzlerce öğrencinin katılımı ile gerçekleştirildi. 7 hafta süren Yaz Etkinlikleri’nin kapanış programında konuşan AGD Afyonkarahisar Şube Başkanı Muharrem Coşkun, “Biz çocuklarımızın ‘Önce Ahlâk ve Maneviyat’ şuuruyla yetişmesini istiyoruz. O yüzden AGD olarak düzenlediğimiz her eğitim programında, her etkinlikte hedefimiz bu” dedi.

Anadolu Gençlik Derneği’nin (AGD) tüm Türkiye genelinde yüzlerce şubede binlerce öğrenciyle gerçekleştirdiği Yaz Etkinlikleri yıllardır devam ediyor. AGD Afyonkarahisar Şubesi tarafından bu yıl Afyonkarahisar’ın merkezinde ve ilçe temsilciliklerinde gerçekleştirilen Yaz Etkinleri hem aileleri hem de çocukları mutlu etti. Yaz Etkinliklerini kapanış programı ile taçlandıran AGD Afyonkarahisar Şubesi, Yaz Etkinliklerine katılan öğrencilere program düzenledi. Öğrencilerin yaz aylarında hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlayan Yaz Etkinlikleri, 20 Haziran’da başlamıştı. Kur’an-ı Kerim, siyer, ezber, ahlak gibi derslerin yanı sıra havuz, piknik, gezi, futbol, çevre bilinci gibi sosyal faaliyetlerle birlikte 7 hafta sürdü.

Yaz Etkinlikleri’nin nihayetinde düzenlenen programda öğrencilere sertifikaları verildi. Program sonrasında açıklama yapan AGD Afyonkarahisar Şube Başkanı Muharrem Coşkun, “Biz çocuklarımızın ‘Önce Ahlak ve Maneviyat’ şuuruyla yetişmesini istiyoruz. O yüzden AGD olarak düzenlediğimiz her eğitim programında, her etkinlikte hedefimiz bu. Geleceğimizin teminatı olan yavrularımızı geleceğe en iyi şekilde yetişmiş olması gerektiğine inanıyoruz. Bu noktada biz ahlaki ve manevi eğitim noktasında elimizden geleni yaptık. AGD Afyonkarahisar Şubesi olarak bugün final programını gerçekleştirdiğimiz Yaz Etkinlikleri’nde de amacımız buydu” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 05 Ekim 2022
İmsak 05:29
Güneş 06:50
Öğle 12:51
İkindi 16:07
Akşam 18:43
Yatsı 19:59