Muhtarlar Derneğinden Başkan Zeybek’e Ziyaret

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulda güven tazeleyerek

AFYONKARAHİSAR 25.03.2022, 17:16
Muhtarlar Derneğinden Başkan Zeybek’e Ziyaret

Muhtarlar Derneğinden Başkan Zeybek’e Ziyaret

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulda güven tazeleyerek yeniden Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçilen Suat Uygur ve yönetimini Belediyemizde misafir etti. Konuklarıyla yakından ilgilenen Başkanımız, Suat Uygur ve yönetimini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Muhtarların destekleriyle hedeflenen hizmetleri daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde ulaştırmaya devam ettiklerini belirten Başkan Zeybek; "Muhtarlarımız bizim yol arkadaşlarımız. Mahallelerdeki gözümüz, kulağımız” dedi.

Afyonkarahisar Belediyesi olarak vatandaşla Belediyemiz arasında köprü vazifesi gören halkımıza en nitelikli hizmeti sağlama noktasında etkin rol oynayan Muhtarların her zaman yanlarında olduklarını söyleyen Başkanımız “Şehrimizin değerlerini arttırmak amacıyla el birliği ile elimizden gelen gayret ve çabayı gösteriyoruz. En büyük vazifemiz vatandaşlarımıza hizmet etmek. Bu şiarla çalışmalar yapıyor, bu düsturla hareket ediyoruz. Seçildiğimiz günden beri mahalle elçilerimizle daima bir ve beraberiz. Muhtarlarımız, mahallelerdeki gözümüz, kulağımız ve mihenk taşlarımız. Muhtarlarımızın destekleriyle hedeflediğimiz hizmetleri daha süratli ve sıhhatli bir şekilde ulaştırmaya devam ediyoruz. Mahalle muhtarlarımız belediyemizin ayrılmaz bir parçası. Halkımızın yaşadığı mahallerde meydana çıkan problemleri muhtarlardan bizzat öğrenmek, işlerimizi olabildiğince kolaylaştırıyor. Belediye-muhtar işbirliğini de önemsiyoruz” dedi.

Dernek Başkanı Suat Uygur ise desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e teşekkür ederek Afyonkarahisar’ın gelişimi adına el birliği ile çalışmaya devam edeceklerini ifade etti. Mahallelerin her türlü ihtiyacını tespit edip, hizmet noktasında büyük gayret gösteren Başkanımızın muhtarlara özel önem verdiğini söyleyen Uygur, belediyenin çalışma ve projelerinin her an kendilerinin bilgisine sunulduğu belirtti.

Yorumlar (0)
20
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 23 Mayıs 2022
İmsak 03:49
Güneş 05:33
Öğle 13:00
İkindi 16:53
Akşam 20:16
Yatsı 21:53