Mısırlıoğlu, “Birlik ve beraberliğin eseri”

İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar

AFYONKARAHİSAR 02.07.2021, 16:17
Mısırlıoğlu, “Birlik ve beraberliğin eseri”

Mısırlıoğlu, “Birlik ve beraberliğin eseri”


İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar oto galericiler Dayanışma dernek başkanı Remzi Çelikten'in davetlisi olarak geldikleri oto galericiler sitesinde cuma namazını, yeni yapılan oto galericiler Camiinde kıldılar.

İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu yaptığı açıklamada "Afyonkarahisar oto Galericiler Dayanışma Dernek Başkanı Remzi Çelikten ve arkadaşları galerici esnafını bir araya getirerek ilimize önemli bir Oto Galericiler sitesi ve siteye yakışır bir Camii kazandırdılar.Başta Remzi Çelikten kardeşimiz olmak üzere dernek üyelerini ve galerici esnafımızı kutluyorum.Bu site ve Camii birlik ve beraberliğin ne kadar önemli olduğunu gösteren muhteşem bir örnek.Bu gün yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımla beraber Cuma namazını kıldık.Alllah birlik ve beraberliğimizi bozmasın" dedi.

Afyonkarahisar'da oto galericileri bir çatı altına toplayan Afyonkarahisar Oto Galericiler Dayanışma Dernek.Baskanı Remzi Çelikten:
Tüm hayırseverlerden ve kooperatif üyelerimizden Allah, razı olsun. Özenli bir çalışmanın eseri.Camimiz pazar yerinde ve fuar alanında galericiler sitesindeki bir bütünlük sağladı.. Bu eserleri ortaya çıkarmanın mutluluğunu yaşıyoruz .İYİ Parti İl Başkanımız Mısırlıoğlu ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar (0)
banner659
11
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 25 Eylül 2021
İmsak 05:19
Güneş 06:41
Öğle 12:55
İkindi 16:18
Akşam 18:58
Yatsı 20:15