Milletvekili Yurdunuseven: Biz sizin emrinizdeyiz

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, TBMM’nin tatile girmesi

AFYONKARAHİSAR 22.07.2022, 16:34
Milletvekili Yurdunuseven: Biz sizin emrinizdeyiz

Milletvekili Yurdunuseven: Biz sizin emrinizdeyiz

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, TBMM’nin tatile girmesi ile birlikte pandemi dolayısıyla ara verdiği halk günlerine yeniden başladı. Vatandaşlarla görüşen Yurdunuseven, “biz sizin emrinizdeyiz” mesajı verdi.

Pandemi dolayısıyla ara verdiği halk günlerine yeniden başlayan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, bugün AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında vatandaşları kabul etti. Her birini ayrı ayrı özel olarak dinleyen Yurdunuseven taleplerini not alarak ilgili kurum ve kuruluşlarla görüştü.

“Biz sizin emrinizdeyiz”

Yurdunuseven programın ardından bir açıklama yaparak şöyle dedi; 1 Temmuz itibarı ile meclisimizin kapanması dolayısıyla tüm mesaimizi Afyonkarahisar'a verdik. İlçelerimizi ziyaret ediyoruz, köylerimizi ziyaret ediyoruz, teşkilatlarımızı ziyaret ediyoruz. Bu kapsamda pandemi öncesi yapmış olduğumuz halk günlerini tekrar başlattık. İnşallah düzenli olarak da devam edeceğiz. Bugün pandemi sonrası ilk defa bir halk günü yapıyoruz. Sağolsun halkımızın da teveccühü çok fazla. Biz de onlara elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Diyoruz ki; bizim telefonlarımız 24 saat açık. Ankara'ya çıkıp gelmenize gerek yok. Telefonla ulaşabilirsiniz, burada partimiz de yapmış olduğumuz halk günlerimiz de bize ulaşabilirsiniz. Sizin için varız, sizler için varız. Biz, elimizden ne geliyorsa nasıl yardımcı olabileceksek her zaman emrinizdeyiz ve yardıma hazır vaziyetteyiz.

Video linki

https://we.tl/t-cCILquNxMn

Yorumlar (1)
sandıkılı 4 hafta önce
emir bizim haddimizemi rica edebilmek için size ulaşmak bile sorun
18
açık
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 17 Ağustos 2022
İmsak 04:35
Güneş 06:06
Öğle 13:07
İkindi 16:53
Akşam 19:58
Yatsı 21:23