Markalaşma Eğitimi Düzenlendi

ATSO KOBİ Akademisi tarafından, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB ETÜ Sürekli Eğitim

AFYONKARAHİSAR 19.05.2022, 18:41
Markalaşma Eğitimi Düzenlendi

Markalaşma Eğitimi Düzenlendi

ATSO KOBİ Akademisi tarafından, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB ETÜ Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi işbirliğinde, ATSO Meclis Salonu’nda Markalaşma eğitimi düzenlendi. Eğitimin açılış konuşmasını ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker yaptı. Türker, “Bugünkü eğitimimiz, Markalaşma başlığını taşıyor. Bu kavram, ilk aşamada işletmeleri aklımıza getirse de günümüzde şehirlerden kurumlara, hatta profesyonel yaşamda kendini ispat eden bireylere kadar geniş bir yelpaze için kullanılıyor. Markalaşma, hem hizmet kalitesini ifade ederken hem de kurumsallığı, akılda kalmayı, olumlu özelliklerle hatırlanmayı bizlere anlatıyor” dedi.

Türker, konuşmasına şöyle devam etti:

“Bu bağlamda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz de, Sayın Başkanımız m. Rifat Hisarcıklıoğlu da kendi kulvarlarında büyük birer markadır. Yine Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamız da son yıllarda gerçekleştirdiği projelerle ‘Projeci Oda’ olarak anılmaya başlamış; kategorisinde marka olmuştur. Afyonkarahisar da mermer üretiminde, lokumda, sucukta, termal turizmde önemli bir marka hâline gelmiştir.

Bugünkü eğitimi, Oda ve Borsa Camiası’nın yakından tanıdığı Dr. Cengiz Tavukçuoğlu verecek. Sayın Tavukçuoğlu, ATSO KOBİ Akademisi etkinlik takvimi çerçevesinde 2021 yılında bir kez, video konferans yöntemiyle; 2022 yılında da bir kez yüz yüze eğitim verdi. Bugün, kendisiyle Odamız bünyesinde 3’üncü kez bir araya geliyoruz. Bizleri her zaman olduğu gibi bilgileriyle aydınlatacaktır. Kendisine teşekkür ediyorum.”

Türker’in ardından Dr. Cengiz Tavukçuoğlu, markalaşma kavramının ayrıntılarını anlattı. Yaklaşık 3 saat süren eğitim, Katılım Belgeleri’nin takdimi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Yorumlar (0)
15
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 02 Temmuz 2022
İmsak 03:40
Güneş 05:30
Öğle 13:07
İkindi 17:02
Akşam 20:34
Yatsı 22:16