​​​​​​​Limit Sensin’den Atso’ya teşekkür

Afyonkarahisar’ın tanıtımına katkı sağlayan 6.Frig Ultramaratonu’nu düzenleyen

AFYONKARAHİSAR 30.09.2019, 18:21
​​​​​​​Limit Sensin’den Atso’ya teşekkür

Limit Sensin’den Atso’ya teşekkür

Afyonkarahisar’ın tanıtımına katkı sağlayan 6.Frig Ultramaratonu’nu düzenleyen Limit Sensin, etkinliğin Kurumsal Ana Sponsoru olan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkür etti.

Afyonkarahisar’da 21-22 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen ve 70’i yabancı olmak üzere 1000’i aşkın sporcunun katıldığı 6.Frig Ultramaratonu’nu düzenleyen Limit Sensin Ekip Koordinatörü Ali Cem Aktaş ile Limit Sensin ekibinden Elif Kardelen Atlıhan, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

“İLGİNİZ VE DESTEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ”

Serteser’e 6. Frig Ultramaratonu’na ilgisi ve desteği dolayısıyla teşekkür eden Ali Cem Aktaş, “Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Frig Ultramaratonu’nun Kurumsal Ana Sponsoru oldu. Sayın Başkanımız Hüsnü Serteser de, Sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz ile birlikte Frig Ultramaratonu’nda 12 kilometrelik parkuru başarıyla tamamladı. Sayın Başkanımız Hüsnü Serteser, ikinci gün de Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Akif İşbilir ile Karahisar Kalesi’ne çıktılar. Kendilerine hem destekleri, hem de ilgileri dolayısıyla teşekkür ediyoruz” dedi.

ATSO BU TÜR FAALİYETLERE DESTEK VERMEYİ SÜRDÜRECEK

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de 6. Frig Ultramaratonu’nun Afyonkarahisar’ın tanıtımı için son derece yararlı bir etkinlik olduğunu kaydetti. Serteser, Afyonkarahisar’ın gelişimi, kalkınması ve tanıtımı için bu tür faaliyetlere destek olmayı sürdüreceklerini vurguladı. Ziyaretin sonunda Ali Cem Aktaş, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol’a el işi plaketleri takdim etti.

Yorumlar (0)
banner632
banner633
13
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 29 Ekim 2020
İmsak 05:52
Güneş 07:15
Öğle 12:47
İkindi 15:41
Akşam 18:09
Yatsı 19:26