Koyuncu, “Emirdağ'ımızı güzelleştirmeye devam ediyoruz”

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’ı

AFYONKARAHİSAR 13.10.2020, 14:09
Koyuncu, “Emirdağ'ımızı güzelleştirmeye devam ediyoruz”

Koyuncu, “Emirdağ'ımızı güzelleştirmeye devam ediyoruz”

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’ı makamında ziyaret ederek Afyonkarahisar İl Özel İdaresi ile asfalt protokolünü imzaladı.

Emirdağ’a hizmetin en iyi ve en hızlı şekilde yapılması için yoğun çaba içerisinde olan Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret ederek Afyonkarahisar İl Özel İdaresi ile asfalt protokolünü imzaladı. Yapılan ziyarette, Emirdağ’da bulunan Horan Yolu Caddesine yaklaşık 1,5 km uzunluğunda sıcak asfalt ile İncili Mahallesinde bulunan ve TOKİ Yolu olarak bilinen, Halaç Huzurevi- - Aziziye İlkokulu - TOKİ arasına da 2 Km uzunluğunda satıh kaplamalı asfalt uygulaması için protokolü imzalandı.

“Asfaltlama işlemlerinin tüm maliyeti belediyemiz tarafından karşılanacak”

Yolların asfaltlanma işi ücretinin Emirdağ Belediyesi tarafından karşılanacağına dikkat çeken Başkan Koyuncu, Afyonkarahisar İl Özel İdaresinin ise ekipman ve personel desteği vereceğini ifade etti. Başkan Koyuncu, “Yapılan bu çalışmanın bedeli de 3 eşit taksitte daha önce 15 Temmuz Caddesi sıcak asfalt çalışmasında olduğu gibi Özel İdare hesabına yatırılacaktır. Göreve geldiğimizde biz bu şehri yenileyeceğiz, dedik ve sözlerimizi birer birer yerine getiriyoruz. Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’in onayıyla yapılacak asfaltlama işlemlerinin tüm maliyeti belediyemiz tarafından karşılanacak olup; hizmeti dışarıdan almak yerine il özel idaremizin imkanlarını kullanarak ilçemizi güzelleştirmeye devam ediyoruz. Bizlere desteklerini esirgemeyen Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek’e, Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanımız Burhanettin Çoban’a ve İl Genel Meclisi Üyemiz Necati Şevik’e teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 27 Ocak 2021
İmsak 06:36
Güneş 08:01
Öğle 13:16
İkindi 15:56
Akşam 18:20
Yatsı 19:40