Köksal, “Miraç Kandili huzura vesile olsun”

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Miraç Kandili'ni kutlayarak

AFYONKARAHİSAR 09.03.2021, 16:38
Köksal, “Miraç Kandili huzura vesile olsun”

Köksal, “Miraç Kandili huzura vesile olsun”

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Miraç Kandili'ni kutlayarak bu rahmet dolu günün huzura vesile olmasını diledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, tüm Müslümanlar'ın Miraç Kandili'ni kutladı.

MİRAÇ MÜSLÜMANLARA VERİLEN HEDİYEDİR

İslam dininin güzel ahlakı, doğruluğu, dürüstlüğü, sevgiyi ve saygıyı esas aldığını dile getiren Milletvekili Köksal, "Miraç, Müslümanlar'a verilen bir hediyedir. Miraç, hem yükselmeyi, hem de mucizeyi ifade eder. Dünyamızın dört bir yanında mazlumlar zor durumdadır. Ne yazık ki, günümüzde kimi hırslar hoşgörünün önüne geçmiş, haksızlık, hukuksuzluk yoksulluk ve zulüm artmıştır. Bu ortamda, gönülleri yumuşatan, kardeşliği, dostluğu pekiştiren Miraç Kandili'ni idrak ediyoruz. Miraç'la birlikte anlaşılması gereken mesaj ise, birleşmek, bütünleşmek ve Yüce Yaratıcı'ya yakınlaşmaktır. Miraç Kandili, başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyamızda huzurun gelmesine vesile olsun." diye konuştu.

Kandillerin duaların kabul edildiği günler olduğunu kaydeden Köksal, "Bu vesile ile tüm İslam Âlemi'nin Miraç Kandili'ni kutluyor, bu mübarek gecenin ve edilen duaların ülkemizde huzura, barışa, kardeşliğe vesile olmasını temenni ediyorum." dedi.

Yorumlar (0)
13
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 13 Nisan 2021
İmsak 04:51
Güneş 06:18
Öğle 13:03
İkindi 16:44
Akşam 19:39
Yatsı 21:00