Kızılay Gedik Ahmet Paşa İlkokulunda tanıtıldı

Gedik Ahmet Paşa İlkokulumuzda gerçekleştirilen etkinliklere Türk Kızılay

AFYONKARAHİSAR 01.11.2019, 01:55
Kızılay Gedik Ahmet Paşa İlkokulunda tanıtıldı

Kızılay Gedik Ahmet Paşa İlkokulunda tanıtıldı

Gedik Ahmet Paşa İlkokulumuzda gerçekleştirilen etkinliklere Türk Kızılay Afyonkarahisar Şubesi Başkanı Fatih OKYAR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Başkan Yardımcısı Mehmet YAKIN, Afyon Kocatepe Üniversitesi Genç Kızılay Topluluğu, öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı.

Türk Kızılay Afyonkarahisar Şubesi Başkanı Fatih OKYAR konuşmalarında; “Türk Kızılayı Genel Merkezimiz ve Türkiye genelindeki tüm şubelerimiz tarafından çeşitli etkinliklerle kutlanan bu haftada Türk Kızılayı’ nın kuruluş amacını ve yürüttüğü insani yardım faaliyetlerini özellikle öğrencilerimize, gençlerimize ve kamuoyuna anlatarak, Türk Kızılayı’na ve faaliyetlerine yönelik farkındalık oluşturmaktır. İlimizde de bu faaliyetlerimizde bizlere katkı sağlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz ve Okul Müdürlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmaların ardından öğrencilerimiz şiirlerini okudu. Program Genç Kızılay Topluluğu öğrencilerimizin sunumları sonrasında izlenen eğitici ve öğretici çizgi filmle Kızılayın amaçları ve faaliyetleri hakkında öğrencilerimizin bilgilenmesiyle sona erdi.

Yorumlar (0)
5
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 01 Aralık 2020
İmsak 06:23
Güneş 07:50
Öğle 12:52
İkindi 15:22
Akşam 17:44
Yatsı 19:06