“Kılıçarslan bölgenin yıldızı olacaktır”

MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan ve il yönetimi, Kılıçarslan

AFYONKARAHİSAR 13.03.2020, 17:28
“Kılıçarslan bölgenin yıldızı olacaktır”

Kılıçarslan bölgenin yıldızı olacaktır”

MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan ve il yönetimi, Kılıçarslan Belediye Başkanı Halil Çelebi’yi ziyaret etti. Kocacan, Başkan Çelebi’nin kısa zamanda önemli hizmetler yaptığını dile getirerek “Kılıçarslan kısa zamanda bölgenin yıldızı olacaktır” dedi.

MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, İlçelerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek ve Sinanpaşa MHP İlçe Başkanı Yılmaz Aksoy, Kılıçarslan Belediye Başkanı Halil Çelebi’yi ziyaret etti. Belediye tarafından yapımı devam eden parkta incelemelerde bulunan MHP heyeti daha sonra belediye tarafından tadilatı tamamlanan belediye lojmanlarını yerinde incelediler. Belediye hizmet binasında da tadilat yapan Başkan Çelebi, vatandaşa en iyi hizmeti vermek için yoğun çalıştıklarını söyledi.

“Milletvekilimiz Taytak’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çelebi, MHP Milletvekili Mehmet Taytak ve il başkanlığının destekleriyle kısa zamanda kasabaya önemli hizmetler yaptıklarını söyledi. Başkan Çelebi, “Seçim öncesi vatandaşlarımıza verdiğimiz vaatleri teker teker yerine getirmeye çalışıyoruz. İlk yılımızda acil olan hizmetleri yapmaya çalıştık. Bir yıl dolmadan hedeflediğimiz hizmetlerin birçoğunu gerçekleştirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Vatandaşlarımız talep ve istekleri doğrultusunda hizmet ediyoruz. Bize destek veren başta MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekilimiz Mehmet Taytak beye, İl Başkanımız Mehmet Kocacan ve il yönetimine bize verdiği desteklerden dolayı kasaba halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

Kocacan, Başkan Çelebi’yi tebrik etti

Yerel seçimlerden bu yana kısa zaman içerisinde önemli hizmetler yapan Başkan Çelebi’yi tebrik eden Başkan Kocacan, MHP’nin üretken belediyecilik anlayışının en güzel örneğinin Kılıçarslan belediyesinde yaşandığını ifade etti. MHP teşkilatı olarak başkanların her zaman yanında olduklarını söyleyen Başkan Kocacan, “Kılıçarslan belediye başkanımız Halil çelebi yerel seçimlerden bu yana kasaba da önemli hizmetler yapmış. İl yönetimimle beraber başkanın yaptığı hizmet ve yatırımları yerinde inceledik. Hem sosyal alanda hemde altyapı ve üst yapı alanlarında önemli yatırımlar yapmış. Bu dönem içerisinde de kendisinin önemli hizmetleri olacaktır. Kasaba da konuştuğumuz vatandaşlar ise başkanımızdan oldukça memnunlar. Bizde milletvekilimiz Mehmet Taytak beyin ve bizlerin destekleriyle Kılıçarslan kısa zamanda bölgeni yıldızı olacaktır” diye konuştur.

Yorumlar (0)
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 24 Ocak 2021
İmsak 06:38
Güneş 08:03
Öğle 13:15
İkindi 15:53
Akşam 18:17
Yatsı 19:37