Kent Konseyi STK grubu AGC’yi ziyaret etti

Kent Konseyi STK Çalışma Grubu üyeleri AGC yönetim kurulu üyelerini ziyaret

AFYONKARAHİSAR 16.01.2022, 17:24
Kent Konseyi STK grubu AGC’yi ziyaret etti

Kent Konseyi STK grubu AGC’yi ziyaret etti

Kent Konseyi STK Çalışma Grubu üyeleri AGC yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladılar

Afyonkarahisar Kent Konseyi Başkanı Şemseddin Yasan ile konseyin Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Çalışma Grubu Başkanı Nilgün Seçen'in öncülüğünde; Yıldız Değer, Emsal Şirin, İsmail Öğeday, Tülay Şenel, Ahmet Önder Cumartesi günü AGC yönetim kurulu üyelerini Cemiyet’te ziyaret etti. Ziyarette; Sezer Küçükkurt ve yönetim kurulu üyesi Faruk Kılınç'ın yanı sıra cemiyet üyeleri de hazır bulundu.

Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Küçükkurt, Kent Konseyi Başkanı Şemseddin Yasan ve konseyin STK Çalışma Grubu üyelerine ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti. Grup Başkanı Nilgün Seçen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayarak basın mensuplarının başarılarının daimi olmasını diledi. Seçen, "İyi ki basın mensuplarımız varlar. Afyonumuza ışık tutuyorsunuz. Hepimizin kalbinde yer ediniyorsunuz. Başımızın tacısınız. Allah başarılarınızı daim etsin." dedi. Kent Konseyi Başkanı Şemseddin Yasan, konsey bünyesinde Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Çalışma Grubu hakkında bilgi verdi. Yasan, "Biz Kent Konseyi olarak yaklaşık 1,5 ay önce sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcileriyle bir toplantı yaptık. Bu toplantıda sivil toplum kuruluşlarıyla ilgili çalışmaları yapabilmek için bir çalışma grubu oluşturduk. Bu çalışma grubumuzun başkanı Nilgün Seçen'dir. Derneklerle ilgili çalışmalar, ziyaretler yapıyoruz. Derneklerin sorunlarını birlikte hasbihal ediyoruz. Karşılıklı görüşüyor, konuşuyoruz. Nilgün Seçen ve beraberindeki arkadaşlarımız ziyaretlerini birlikte kendileri yapıyorlardı. Ancak ben AGC yönetim kurulu üyelerine yapılan ziyarette müsait olduğum için bulunmak istedim. Bu vesile ile geride bıraktığımız 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü'zü kutlar, işlerinizde başarılar dilerim. Kent Konseyi olarak tüm derneklere ziyaretlerde bulunuyoruz." diye konuştu.

Yorumlar (0)
18
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 29 Haziran 2022
İmsak 03:38
Güneş 05:29
Öğle 13:06
İkindi 17:01
Akşam 20:34
Yatsı 22:17