Karne Hediyesi Ülkü Ocaklarından

2021-2022 eğitim öğretim yılı birinci dönemi sona erdi. Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı,

AFYONKARAHİSAR 23.01.2022, 18:44
Karne Hediyesi Ülkü Ocaklarından

Karne Hediyesi Ülkü Ocaklarından

2021-2022 eğitim öğretim yılı birinci dönemi sona erdi. Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı, okulların tatile girmesi nedeniyle çocuklara ‘Anlayarak Hızlı Okuma Yazılımı Odak2023’ hediye etti.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın çağrısı sonrası harekete geçen Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı, çocuklara karne hediyesi olarak ‘Anlayarak Hızlı Okuma Yazılımı Odak2023’ hediye etti.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, yarıyıl tatilinde takdir ve teşekkür alan öğrencilere müjde verdi. Yıldırım, öğrencilere karne hediyesi olarak yapay zekâ teknolojisiyle hazırlanan Anlayarak Hızlı Okuma Yazılımı Odak2023’ü hediye edeceklerini duyurdu.

“Liderimiz Devlet Bahçeli beyefendi önderliğinde”

Ülkü Ocakları olarak takdir ve teşekkür alan öğrencilere karne hediyesi niteliğinde 50 bin adet Odak2023 dağıtacaklarını belirten Genel Başkan Yıldırım: ‘’Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi adına Türk gençliğine karne hediyesi olarak Odak2023 dağıtacağız. Gençlerimiz karne hediyelerini kendilerine en yakın Ülkü Ocaklarına giderek temin edebilirler’’ dedi.

Odak2023 ile ilgili bilgi veren Afyonkarahisar Ülkü Ocakları Başkanı Oğuz Kağan Diler : ‘’Odak2023, okuma hızını artıran odaklanma seviyelerini yükselten ve Türk gençliğine sınavlarında başarı sağlayan yapay zekâ teknolojisi ile üretilmiş bir eğitim programıdır’’ ifadelerini kullandı.

Odak 2023 kullanan öğrencilerin derslerinde, lise ve üniversiteye giriş sınavlarında üstün başarı sağladıklarını dile getiren Başkan Diler, gençlerden bu sene de büyük başarılar beklediklerini belirtti.

Yarıyıl tatiline giren öğrencileri misafir ettiklerini söyleyen Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Oğuz Kağan Diler “Gençlerimizin, verdiği emekler için kendilerine teşekkür ederim. Yarıyıl tatilinde dinlenmeleri sırasında eğlenerek öğrenebilecekleri, kendini geliştirebilecekleri bir uygulama olan; yapay zekâ teknolojisiyle hazırlanmış Odak2023’ü; karnesini Ocak binamıza getiren gençlerimize hediye ettik. Türklük’ün Bilge Lideri Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin Türk gençliğine karne hediyesi olarak armağan ettiği Odak2023’ü; Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım öncülüğünde dağıttık” şeklinde açıklamada bulundu.

“Karnede Zayıfı Olanlar Üzülmesin”

Devlet Bahçeli’nin de belirttiği “Karnede zayıf varmış, notlar düşük ya da yüksekmiş, orasında değilim. Fırsat verilirse her Türk çocuğunun dünyayı titreteceğini biliyorum” sözlerine katıldıklarını söyleyen Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Oğuz Kağan Diler , fırsat verilen gençlerimizin her şeyi yapabilecek kudrette olacağını biliyor, karnesinde zayıf olan öğrencilerimizin üzülmemelerini temenni ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
16
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 02 Temmuz 2022
İmsak 03:40
Güneş 05:30
Öğle 13:07
İkindi 17:02
Akşam 20:34
Yatsı 22:16