“Kan Ver Afyon” kampanyasına Milli Görüş desteği

Türkiye Afyonkarahisarlılar Platformu “Kan Ver Afyon” kampanya sorumlusu İsa Gök

AFYONKARAHİSAR 06.10.2020, 16:49
“Kan Ver Afyon” kampanyasına Milli Görüş desteği

“Kan Ver Afyon” kampanyasına Milli Görüş desteği

Türkiye Afyonkarahisarlılar Platformu “Kan Ver Afyon” kampanya sorumlusu İsa Gök ve beraberindeki heyet Yeniden Refah Partisini ziyaret etti.

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Türkiye Afyonkarahisarlılar Platformunu kabul etti. İl Başkan Yardımcısı Mustafa Dağhan ve Merkez İlçe Başkanı Sami Gökmen’in de hazır olduğu ziyarette, üyelerin kan bağışı yapması yönünde il başkanından destek istendi.

Hedeflerinin vatandaşların kan verme alışkanlığını üst seviyeye çıkartmak olduğunu söyleyen Afyonkarahisarlılar Platformu proje sorumlusu İsa Gök, kan verme kampanyasını her yıl tekrar etmek istediklerini belirterek, pandemi döneminde Türk Kızılayına katkı sunmaya çalışmanın kendilerine mutluluk verdiğini kaydetti.

“Kan Ver Afyon” sloganıyla yola çıktıklarını belirten İsa Gök, Afyonlu vatandaşların kan vermeye gönüllü olduklarını, şimdiden büyük destek gördüklerini dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna ise, ilk divan kurulu toplantısında kampanya ile ilgili bir çalışma yapacaklarını ve böylesine hayırlı bir işte geniş bir katılım olması için çaba sarf edeceklerini bildirdi.

Yorumlar (0)
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 26 Ocak 2021
İmsak 06:37
Güneş 08:02
Öğle 13:15
İkindi 15:55
Akşam 18:19
Yatsı 19:39