İYİ Parti Teşkilatı STK’ları Ziyaret Ediyor

İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve teşkilat üyeleri sivil toplum

AFYONKARAHİSAR 20.06.2022, 16:40
İYİ Parti Teşkilatı STK’ları Ziyaret Ediyor

İYİ Parti Teşkilatı STK’ları Ziyaret Ediyor

İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve teşkilat üyeleri sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor.
Ziyaretler kapsamında Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Yılmazaslan, Ağaç İşleri ve Esnaf Odası Başlan vekili Ali Pala, 2. Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Bekir Koçak ve Hayvancılık Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Ahmet Tintaş ziyaret edildi.
MADENİ SANATKÂRLAR ODASI
İlk ziyaret Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Yılmazaslan ve yönetim kurulu üyelerine yapıldı. Başkan Mısırlıoğlu " Yeni görevinizde başarılar dilerim. Ülke ekonomisinin zor günler içerisinde olduğu bir dönemde seçimleri kazanarak göreve geldiniz. Bu dönemde esnafımızın dertlerine derman olmak için canla başla çalışacağınıza eminim. Allah yardımcınız olsun" dedi.Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Yılmazaslan “Başkanım ziyaretiniz nedeniyle size ve yönetiminize teşekkür ederiz. Birlik ve beraberlik içerisinde yönetimimle beraber Ülkemiz ve esnafımız için canla başla çalışacağız. Ziyaretiniz nedeniyle Tekrar çok teşekkür ederim size ve partinize başarılar dilerim" dedi.
AĞAÇ İŞLERİ VE ESNAF ODASI

Ziyarette konuşan Başkan Mısırlıoğlu " Ülkemiz yangın yeri. Esnafımız evine ekmek götürmekte zorlanıyor. Girdi maliyetleri esnafımızın belini büküyor. Esnafımız borç batağında. Bağkur primlerini ödeyemiyor. Esnafımızın sermayesi her gün eriyor. Üretim olmadan düze çıkamayız. Partimiz Milletimizin Huzur ve Güveninin adresi olarak büyümeye, milletimizle el ele olmaya devam edecektir. İYİ Parti iktidarında esnafımızın sorunlarını esnafımızla birlikte çözeceğiz" dedi. Başkan vekili Ali Pala “Afyonkarahisar İyi Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve Yönetim kurulu üyelerine odamıza yapmış oldukları ziyaretlerinden dolayı Teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.” dedi.
2. KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ YAPI KOOPERATİFİ
Ziyarette konuşan Başkan Mısırlıoğlu " STK ziyaretlerimize aralıksız devam ediyoruz. Bu ziyaretlerimizde esnafımızın sorunlarını onlardan dinleyerek İYİ Partinin bu sorunları nasıl çözeceğini anlatıyoruz. Esnafımız kalkınmadan ülkemizin kalkınması mümkün değil. Esnafımız bu gün işyeri kirasını ve elektrik faturalarını ödemekte zorlanıyor. İYİ Parti iktidarında esnafımızın sorunlarını esnafımızla birlikte çözeceğiz" dedi. Başkan vekili Ali Pala “Afyonkarahisar İyi Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve Yönetim kurulu üyelerine odamıza yapmış oldukları ziyaretlerinden dolayı Teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.” dedi.
HAYVANCILIK KOOPERATİFLERİ BÖLGE BİRLİĞİ
Ziyarette konuşan Başkan Ahmet Tintaş “ Maalesef ülkemizde hayvancılık bitmek üzere. Hayvan yetiştiricisi can çekişiyor. Artan yem fiyatları, ilaç ve bakım maliyetleri belimizi büküyor. Süt inekleri kesime gönderiliyor. Mutlaka Hayvancılık teşvik edilmeli, akaryakıt başta olmak üzere girdi maliyetlileri makul seviyelere çekilmeli. Borç ötelemesi bize çare olmaz. Hibe desteği verilmeli. Sorunlarımızı saymakla bitmez. Ziyaretiniz nedeniyle çok teşekkür ederim. Bizleri ziyaret eden, sorunlarımızı dinleyen tek parti İYİ Partidir ” dedi. Başkan Mısırlıoğlu da " STK ziyaretlerimize aralıksız devam ediyoruz. Bu ziyaretlerimizde esnafımızın sorunlarını onlardan dinleyerek İYİ Partinin bu sorunları nasıl çözeceğini anlatıyoruz. Çiftçi biterse, hayvan üreticisi biterse ülke biter” dedi. İYİ Parti iktidarında çiftçimizin, hayvan üreticimizin sorunlarını birlikte çözeceğiz" dedi.

Yorumlar (0)
18
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 29 Haziran 2022
İmsak 03:38
Güneş 05:29
Öğle 13:06
İkindi 17:01
Akşam 20:34
Yatsı 22:17