İşletmelerde Güzel Konuşma ve İletişimin Önemi Eğitimi Verildi

ATSO KOBİ Akademisi eğitim takvimi çerçevesinde İşletmelerde Güzel Konuşma ve İletişimin

AFYONKARAHİSAR 18.08.2022, 15:03
İşletmelerde Güzel Konuşma ve İletişimin Önemi Eğitimi Verildi

İşletmelerde Güzel Konuşma ve İletişimin Önemi Eğitimi Verildi

ATSO KOBİ Akademisi eğitim takvimi çerçevesinde İşletmelerde Güzel Konuşma ve İletişimin Önemi eğitimi düzenlendi. Eğitimin açılış konuşmasını Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hacı Sait Evrenkaya yaptı. Evrenkaya, "İletişim, bir ihtiyaç olduğu gibi karşımızdaki kişi ve kurumlarla temasın da ilk hamlesidir. Hayatın her evresi iletişim üzerine kuruludur. Dolayısıyla bireysel iletişimi kuvvetli kişilerin iş hayatında daha kolay yükseldiğini ve başarı kazandığını görürüz" dedi.

Evrenkaya, konuşmasına şöyle devam etti:

"Bir de kurumların iletişimi vardır ki buna da kurumsal iletişim tanımlaması yapılır. Kurumsal iletişim kavramı, işletme veya kuruluşların iletişimdeki ana politikasını belirler. Aynı zamanda hedef kitleye hangi araçlarla ulaşılacağı da kurumsal iletişimin bir konusudur. Bu bağlamda, eğitimimizin yararlı olacağına gönülden inanıyor; sayın Hocamız’a katılımları dolayısıyla teşekkür ediyorum."

Evrenkaya'nın ardından Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi Ferit Taktak, yaklaşık 2 saat süren bir sunum yaptı. Eğitimin sonunda Katılım Belgesi verildi.

Eğitimimizi aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=EiuZso6b_zI

Yorumlar (0)
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 06 Ekim 2022
İmsak 05:29
Güneş 06:50
Öğle 12:51
İkindi 16:07
Akşam 18:43
Yatsı 19:59