banner577

09 Mayıs 2018 Çarşamba 21:32
“İnan, Deniz, Aslan Gibiyiz”

“İnan, Deniz, Aslan Gibiyiz”

CHP Afyonkarahisar İl başkanlığından yapılan açıklama:

“DENİZ GEZMİŞ, HÜSEYİN İNAN, YUSUF ASLAN

6 MAYIS 1972 YILINDA EMPERYALİZME KARŞI DURMUŞ, ÜLKEMİZİN TAM BAĞIMSIZLIĞINI SAVUNAN, 6. FİLOYU DENİZE DÖKEN ÜÇ FİDANIMIZ SİYASAL BİR İDAMA KURBAN GİTMİŞTİR. ONLARI UNUTMADIK, ASLA UNUTMAYACAĞIZ VE UNUTTTURMAYACAĞIZ.

EMİNİM BİZİ DUYUYORSUNUZ ONLARA SÖYLEMEK İSTERİM Kİ:

SİZLERİ GENÇ YAŞTA DAR AĞACINA GÖNDEREN ZİHNİYET BUGÜN ALİ İSMAİL’LERİ, ETEM SARISÜLÜK’LERİ, ABDULLAH CÖMERT’LERİ, BERKİN ELVAN’LARIN SİZLERİN YAŞINDA KARA TOPRAĞA GİRMELERİNE SEBEP OLMUŞLARDIR.

MÜCADELEMİZ TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE MÜCADELESİDİR. EMPERYALİSTLER VE İŞ BİRLİKÇİLERİNE KARŞI MÜCADELEMİZ YILMADAN VE KORKUMADAN DEVAM EDECEKTİR.

AFYON ŞEKER FABRİKASINININ TAŞINMAZLARININ AKİBETİ NE OLACAK ?

AFYON ŞEKER FABRİKASI SATIŞINDAN DOLAYI GEÇEN HAFTA BASIN TOPLANTISINDA DİLE GETİRDİĞİMİZ FABRİKANIN İÇERİSİNDE BULANAN TAŞINMAZLAR, AFYON MERKEZ VE İLÇELERİNDEKİ TAŞINMAZLARIN AKİBETİ İLE İLGİLİ SORULARIMIZA MALESEF YETKİLİ AĞIZLARDAN BİR CEVAP ALAMADIK. BUGÜN TEKRAR HATIRLATMAKTA FAYDA GÖRÜYORUZ.

AFYON ŞEKER FABRİKASININ ÖZELLEŞTİRME KAPSAMINA ALINMAYAN TAŞINMAZLARIN AKİBETİ NE OLACAK ? SABIRLA CEVAP BEKLİYORUZ.

MANİFESTONUZLA HALKIMIZIN AKLIYLA OYNAYAMAYACAKSINIZ

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE AKP GENEL BAŞKANI TARAFINDAN AÇIKLANAN SEÇİM MANİFESTOSU “ 16 YILDIR YAPAMADIM VE YAPAMACAĞIMIN ” İTİRAFIDIR. MANİFESTO İÇERİSİN DE YER ALAN ADALET, İNSAN HAKLARI, MUASIR MEDENİYETLER, GELİR ADALETİ VE İSTİHDAM GİBİ VAADLERİ ASLINDA 16 YILLIK AKP İKTİDARININ ÜLKEYİ YÖNETEMEDİĞİNİN BİRİNCİ AĞIZDAN AÇIKLAMASIDIR.

* TAM 16 YILDIR YÖNETTİKLERİ ÜLKEYİ 500 MİLYAR DOLAR BORÇ BATAĞINA SOKAN,

* İMF’YE BORCU BİTİRDİK DEYİP, FAİZ LOBİLERİNE (TEFECİLERE)150 MİLYAR DOLAR FAİZ ÖDEYEN,

* İKTİDARLARI BOYUNCA BİR TANE DAHİ FABRİKA YAPMAYIP, AKSİNE CUMHURİYET KAZANIMLARI TÜM FABRİKALARI SATAN, ÜLKEMİZİ YABANCI SERMAYEYE TESLİM EDEN, 62 MİLYAR DOLAR DEĞERİNDEKİ KAMU VARLIKLARINI SATAN, (ŞEKER FABRİKALARI BU RAKAMA DAHİL DEĞİL)

- EKONOMİMİZİ TAMEMEN DIŞA BAĞIMLI HALE GETİREN,

- BULGARİSTANDAN SAMAN,

- URUGUAY, FRANSA VE SIRBİSTAN’DAN BÜYÜK BAŞ HAYVAN,

-ÇİN’DEN SARIMSAK,

- VİETNAM VE İTALYA’DAN PİRİNÇ,

- YUNANİSTAN’DAN PAMUK,

KANADA VE UKRAYNA’DAN YEŞİL MERCİMEK, NOHUT VE BEZELYE İTAL EDEN VE KENDİLERİNİ YERLİ VE MİLLİ OLARAK ADLANRIP HALKIMIZ AKLIYLA OYNAMAYA ÇALIŞAN;

ÇİFTCİMİZİN, İŞÇİMİZİN, MEMURUMUZUN, KADINLARIMIZIN VE GENÇLERİMİZİN ALIN TERİNİ TEFECİLERİN ÖNÜNÜNE DÖKEN, GELECEK NESİLLERİMİZİ EGEMEN GÜÇLERE TESLİM EDEN, BU İKTİDAR YERLİ VE MİLLİ DEĞİL, İTAL BİR İKTİDAR OLDUĞU AÇIK VE NETTİR.

EĞİTİM SİSTEMİ 16 YIL BOYUNCA 14 KEZ DEĞİŞTİRİLDİ.

BİZİM ÇOCUKLARIMIZ KOBAY MI ?

DENEK Mİ ?

HANGİ SINAVA GİRECEĞİNİ BİLMİYOR, HANGİ LİSEYE GİDECEĞİNİ BİLMİYOR. OKULLARIMIZI NİTELİKLİ VE NİTELİKSİZ DİYE AYRILDILAR.

TÜM ANNELERE SESLENİYORUM. VEBALİ SİZİNDİR. 2 MİLYONA YAKIN ÇOCUK OKULA GİTMİYOR ? BİLİYORMUSUNUZ.

41 ÜLKE ARAŞTIRMASINDA EN KÖTÜ EĞİTİM SİSTEMİ BİZDE 41. SIRADAYIZ.

YURT SORUNLARINI ÇÖZMEDİLER, ÇÖZEMEDİLER.

16 YIL BOYUNCA EĞİTİM SİSTEMİMİZİ BİLİM VE ARAŞTIRMADAN UZAK ADETA YAPBOZ VE DENEME TAHTASINA ÇEVİRDİLER.

DIŞ POLİTİKA ÜLKENİN ÇIKARLARINA GÖRE YAPILIR.

BU ANLAYIŞ DÜNYANIN HER ÜLKESİNDE GEÇERLİDİR. ÇÜNKÜ ÜLKELER DIŞ POLİTİKALARINI ÜLKELERİNİN MENFAATLERİNE GÖRE YAPARLAR. EGEMEN GÜÇLERİN EMRİYLE DİZAYN ETMEZLER.

MAALESEF BİZİM ÜLKEMİZ HARİÇ,

IRAK’A TEZKERE ÇIKARTACAKSIN DEDİLER, ÇIKARTTILAR. RAMAZAN AYINDA IRAK’I VURULMASINA ZEMİN HAZIRLADILAR, BİR BUÇUK MİLYON İNSANIN KATLEDİLMESİNE SEBEP OLDULAR. KATLEDİLEN MÜSLÜMANLARIN ACISI YETMİYORMUŞ GİBİ KATLEDEN ABD ASKERLERİNE DUA ETTİLER.

SURİYE’YE SİLAH SOKACAKSIN DEDİLER EMREDERSİN DEYİP KATAR ÜZERİNDEN SİLAH SOKTULAR SURİYE’Yİ İÇ SAVAŞA SÜRÜKLEYİP MİRAÇ GECESİ SURİYE’NİN VURULMASINA ALKIŞ TUTULAR.

DOSTUMUZ KALMADI HERKESLE KAVGALIYIZ.

TÜRKİYE’NİN ONURUNU, ŞEREFİNİ MAVİ MARMARA OLAYINDA İSRAİL’E 20 MİLYON DOLARA SATTILAR. İNSANLARIMIZ ÖLDÜ TAZMİNAT VE ÖZÜR DEĞİL DALGA GEÇERCESİNE BAĞIŞ YAPTILAR.

16 YILDIR BU COĞRAFYADA MÜSLÜMAN KANI AKIYOR. HEPSİNİN ALTINDA DİNİ POLİTİKALARLA KARŞIMIZA ÇIKAN AKP İKTİDARININ İMZASI VARDIR.

BUNLARI HİÇ BİR ZAMAN UNUTTURMAYACAĞIZ, HALKIMIZIN AKLIYLA OYNAMALARINA İZİN VERMEYECEĞİZ.

İNSANLARIMIZ MUTLU DEĞİL.

TÜRKİYE’NİN BİRLİK VE BERABERLİĞİNDEN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNDEN YANAYIZ. AMA SON 16 YILDA İKTİDAR İNSANLARIMIZI ETNİK, İNANÇ VE YAŞAM TARZI AYRIŞTIRARAK BÖLMÜŞTÜR. TOPLUMSAL BARIŞA VE KARDEŞLİĞE İHTİYACIĞIMIZ VARDIR.

20 TEMMUZ SİVİL DARBESİNİN, 12 EYLÜL DARBESİNDEN NE FARKI VAR. BU NASIL ANLAYIŞ, NASIL DEMOKRASİDEN BAHSEDİYORSUNUZ.

İSTEDİĞİNİZİ İÇERİ ATIYORSUNUZ,

İSTEDİĞİNİZİ FETÖCÜ,

İSTEDİĞİNİZİ TERÖRİST İLAN EDİYORSUNUZ,

KONUŞMAK YASAK,

DÜŞÜNMEK YASAK,

YAZMAK YASAK,

TWEET ATMAK SUÇ,

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIM YAPMAK SUÇ ,

ADETA HALKIMIZA;

BİZE BİAT ETMEZSENİZ FETÖCÜSÜNÜZ, TERÖRİSTSİNİZ, SUÇLUSUNUZ DENİLMEKTEDİR.

DEMOKRASİ BİR AHLAK REJİMİDİR.

HER ŞEYİ BEN BİLİRİM,

HER ŞEYİ BEN YAPTIM DEMEK, PSİKOLOJİK BİR SORUN VE DİKTARATÖRLÜKTÜR.

OYSA KÜÇÜK AYRINTILARDAN İŞ BÖLÜMÜNE GİDEN BİR ÜLKE GELİŞMİŞ BİR ÜLKEDİR. LİYAKATI VE ADALETİ YOK EDERSENİZ ÜKLENİN GELİŞİMİNE KET VURURSUNUZ.

SEVGİLİ YURTTAŞLAR, SİYASAL GÖRÜŞLERİMİZ FARKLI OLABİLİR, FARKLI PARTİLERDE, FARKLI SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDE, MEZHEPLERDE VE İNANÇLARDA OLABİLİRİZ. FARKLI MESLEK KURULUŞLARINDA OLABİLİRİZ AMA AYNI ÜLKEDE YAŞIYORUZ.

AYNI HAVAYI SOLUYUP,

YURTDIŞINDAN İTAL EDİLEN ETİ,

MERCİMEĞİ,

PİRİNCİ,

BEZELYEYİ,

GDO’LU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE TÜKETİYORUZ,

PAMUĞU BİRLİKTE KULLANIYORUZ.

ÇOCUKLARIMIZ AYNI EĞİTİM SİSTEMİNDE OKUYOR.

HEP BİRLİKTE BASKILARA, ZULUMLERE VE TEK ADAM REJİMİ ALTINDA YAŞIYORUZ. IRAK’TA KATLEDİLEN 1.5 MİLYON MÜSLÜMAN, ORTA DOĞU’DA ÖLEN İNSANLAR HEPİMİZİN KARDEŞİ.

BU ÜLKEDE BİRLİKTE YAŞIYORUZ. MUTLULUĞUDA, MUTSUZLUĞUDA BİRLİKTE PAYLAŞIYORUZ. BUNLARI GÖRÜP, ŞAHİT OLMAMIZA RAĞMEN BİZE BUNLARI YAŞATAN İKTİDARA KARŞI SUSMAK BOYUN EĞMEK ATALARIMIZA VE GELECEK NESİLLERİMİZE İHANETTİR

VEBALİ BİZİMDİR.

SEVGİLİ AKP’Lİ, MHP’Lİ, ÜLKÜCÜ KARDEŞLERİM HEP BİRLİKTE AKP İKTİDARININ YÖNETTİĞİ 16 YILDA BU ÜLKEDE YAŞAYIP ACILARI VE OLUMSUZLUKLARI BİRLİKTE YAŞADIK . GENEL BAŞKANININ MANİDESTOSUNU OKUDUK. HALA BU İKTİDARIN BİZİ KANDIRMASINA AKLIMIZ VE ZEKAMIZLA OYNAMASINA İZİN Mİ VERECEĞİZ.

SAYIN CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ MUHARREM İNCE PARTİ ROZETİNİ ÇIKARARAK 80 MİLYONUN CUMHURBAŞKANI OLACAĞINI AÇIKCA BELİRTMİŞTİR. HERKES EMİN OLMALI Kİ 25 HAZİRAN SABAHI DOĞACAK GÜNEŞ ÜLKEMİZE BARIŞI, HUZURU VE KARDEŞLİĞİ GETİRECEKİR. EKONOMİDE BAĞIMSIZLIK İLKESİYLE ÜRETİME DAYALI EKONOMİK POLİTİKALARI HAYATA GEÇİRECEĞİZ. EĞİTİMDE TÜM OKULLARI BİLİM IŞIĞINDA NİTELİKLİ HALE GETİRECEĞİZ. DIŞ POLİTİKADA ÜLKEMİZİN ÇIKARLARI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK TAM BAĞIMSIZLIK İLKESİYLE HAREKET EDİLECEKTİR. TEK ADAM REJİMİNE SON VERİP GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER SİSTEME GERİ DÖNECEĞİZ. GELİN HEP BİRLİKTE SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR.

BİZİM İÇERİMİZDEKİ DEMOKRATÇA YARIŞI BİR KENARA BIRAKINDA ÜLKEYİ GETİRDİĞİNİZ HALİN HESABINI VERİN, HESABINI

TABİ Kİ İ AKP BAKANLARININ, MİLLETVEKİLLERİNİN, İL BAŞKANININ, YÖNETİCİLERİNİN TUZU KURU. DÜN YAPTIĞI BASIN AÇIKLAMASINDA CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ MUHARREM İNCE’YE “ ŞİMDİ OY İSTİYORSUNUZ KURULTAYDA NİYE OY VERMEDİNİZ “ ŞEKLİNDE AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

ŞİMDİ SAYIN BAŞKAN PARTİNİZDE BİAT, SEÇME VE SEÇİLME HAKKI OLMADIĞI İÇİN CUMHURİYET HALK PARTİSİ İÇERİSİNDEKİ DEMOKRATİK YARIŞI ANLAYAMACAĞINIZI BİLİYORUM. BU TÜR SORULARINIZ BUNDANDIR. ANLATSAMDA ANLAYABİLECEĞİNİZİ SANMIYORUM, ÇÜNKÜ DEMOKRASİ KÜLTÜRÜNDEN GELEN BİR GELENEĞE SAHİP OLMANIZ GEREKİYOR.

İNCE HASTALIĞI ANKARA’DAN BAŞLAYIP, TÜM YURDU OLDUĞU GİBİ AFYON’DA SAYIN AKP İL BAŞKANINIDA SARMIŞ. SAYIN BAŞKAN SİZ BİZİM İÇERİMİZDEKİ DEMOKRATÇA YARIŞI BİR KENARA BIRAKIN.

ÜLKEYİ GETİRDİĞİNİZ HALİN HESABINI VERİN, HESABINI.

BENZİN 6 LİRAYI GEÇMİŞ, MAZOT 5 LİRAYI, DOLAR OLMUŞ 4.33, EURO OLMUŞ 5.15, BORÇ OLMUŞ 500 MİLYAR DOLAR, SABAH AKŞAM TEFECİLERE PARA, ET İTAL, SAMAN İTAL SİZ BIRAKIN BİZİM İÇİMİZDEKİ DEMOKRATİK YARIŞI DA HALKIN KARŞISINA ÇIKIP NASIL CUMHURBAŞKANI ADAYINIZA VE PARTİNİZE OY İSTEYECEKSİNİZ BİZE ONU ANLATIN ONU.

SON OLARAK SİZLERE BİR VATANDAŞIMIZIN SOSYAL MEDYA MESAJINI PAYLAŞMAK İSTİYORUM:

“ EĞER TÜRKİYE’DE HER ŞEY YOLUNDAYSA NİYE ERKEN SEÇİM YAPIYORUZ ?

EĞER İŞLER YOLUNDA DEĞİLSE, NEDEN TEKRAR AYNI KİŞİYİ CUMHURBAŞKANI SEÇİYORUZ ?

EĞER ÜLKEYİ KURTARACAK OLAN ERDOĞAN İSE ÜLKEYİ BU HALE GETİREN KİM ? “

SAYIN BASIN EMEKÇİLERİ, SEVGİLİ VATANDAŞLARIMIZ CHP ÖRGÜTÜ OLARAK BİZLER İLÇE ÖRGÜTLERİ, BELDE ÖRGÜTLERİ, KADIN VE GENÇLİK ÖRGÜTLERİMİZLE TEK VÜCUT HALİNDE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARIMIZLA 24 HAZİRAN SEÇİMLERİNE HAZIRIZ.

KAZANACAĞIZ, KAZANACAĞIZ, KAZANACAĞIZ.

BİLİNDİĞİ ÜZERE PARTİMİZE ADAY ADAYLIĞI BAŞVURULARI 7 MAYIS İTİBARİYLE SON BULDU. ADAY ADAYLARIMIZ:

DR.MEHMET KEMAL DEMİRKIRKAN

AV. RAMAZAN AKGÖZ

AV. ERTUĞRUL YILMAZ

AVUKAT İLHAN ÇINAR

İSMAHAN NERGİZ

HATİCE GÖKOĞLU

AHMET HAKAN UYAN”

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner581

banner585

banner587

banner583