İlimizin Başarılı Müdürü Samsun’a Atandı

Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atandı.

AFYONKARAHİSAR 05.07.2022, 11:07
İlimizin Başarılı Müdürü Samsun’a Atandı

İlimizin Başarılı Müdürü Samsun’a Atandı

Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atandı.

İl Müdürlüğü görevi ile birlikte ilimizde Eğitime Destek Platformu İl Sorumluluğu görevi de ifa eden Feyzullah Dereci’nin Samsun’a atanması üzerine, Afyonkarahisar Eğitime Destek Platformu üyeleri İl Müdürü Dereci ile veda yemeği/vefa programında bir araya geldi.

İlimizin Çalışkan, Başarılı, Samimi ve Hasbi Ağabeyine Muvaffakiyetler Diliyoruz

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve Eğitim Destek Platformu İl Sorumlu Yardımcısı Emin Karaosman, Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Arslan, İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Ali Zengin, İlim Yayma Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Balı, IHH Temsilcisi Ahmet Ertürk, Ensar Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yetkinakın, TÜGVA İl Başkanı Ramazan Sami Çınar, AKADDER Başkanı Mustafa Oruç, Ensar Vakfı Denetleme Kurulu Başkanı İbrahim Durgut, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, İl Müftüsü Sinan Kazancı, İl Kültür Turizm Müdürü Mehmet Tanır, Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü’nün katıldığı vefa programında;

Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Arslan: “Allah için sevdiğimiz, İlimizin başarılı, çalışkan, samimi, hasbi ağabeyi;

Eğitime Destek Platformu İl Sorumlumuz,

Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah Dereci Ağabeyimize, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevinde muvaffakiyetler diliyoruz.”dedi.

Can Dostlarıma, Yol Arkadaşlarıma Teşekkür Ediyorum

Eğitime Destek Platformu İl Sorumlusu ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci: “Bugün Afyonkarahisar Eğitime Destek Platformu Üyesi değerli büyüklerim ve kıymetli arkadaşlarım tarafından düzenlenen veda yemeğine katılmaktan onur duydum. Atandığım ilk günden beri beni hiç bir zaman yalnız bırakmayan can dostlarıma teşekkür ediyorum. Organizasyonu tertipleyen kıymetli abim Mustafa Arslan a ve programa katılan yol arkadaşlarıma sonsuz Şükran’larımı sunuyorum. Sizleri Allah için Çok seviyorum.”dedi.

Yorumlar (0)
18
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 11 Ağustos 2022
İmsak 04:27
Güneş 06:01
Öğle 13:08
İkindi 16:56
Akşam 20:06
Yatsı 21:33