“Her Zaman Zeybek Başkanımızın Yanındayız”

AK Parti Grup Başkanvekili Av. Cahit Özkan, “Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in

AFYONKARAHİSAR 01.11.2021, 14:12
“Her Zaman Zeybek Başkanımızın Yanındayız”

“Her Zaman Zeybek Başkanımızın Yanındayız”

AK Parti Grup Başkanvekili Av. Cahit Özkan, “Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Her zaman Zeybek Başkanımızın yanındayız.” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Av. Cahit Özkan ve AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu ile beraberindeki heyet Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 88. İl Danışma Toplantısına katılmak için ilimize gelen AK Parti Grup Başkanvekili Av. Cahit Özkan ve AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu ile beraberindeki heyeti, restorasyon çalışmalarının devam ettiği tarihi konakları ve belediyemiz tarafından yeniden halkın hizmetine açılan ‘Millet Hamamını’ gezdirdi. Grup Başkanvekili Av. Cahit Özkan, AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, AK Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve beraberindekiler ilk olarak sokak sağlıklaştırma çalışmalarının yapıldığı Ulu cami etrafındaki tarihi konakları ziyaret etti. Yapılan çalışmalar hakkında Özkan ve Ayvazoğlu’na bilgiler veren Zeybek Başkan, bölgenin tarihi ve kültürel zenginliklerinden bahsetti.

“AFYONKARAHİSAR TARİHİ VE KÜLTÜRÜ İLE ÖNEMLİ BİR İL”

Afyonkarahisar’ın tarihi ve kültürü ile önemli bir il olduğunu söyleyen Grup Başkanvekili Özkan, tarihi konaklara hayran kaldığını ifade etti. Yapılan sokak sağlıklaştırmasının tarihi yeniden canlandırdığını belirten Özkan, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e tarihi yeniden gün yüzüne çıkarmak için gösterdiği hassasiyet ve çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Özkan ve Ayvazoğlu Millet Hamamını’da inceledi. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek gezi ardından AK Parti Grup Başkanvekili Av. Cahit Özkan ve Milletvekili Ayvazoğlu’nu makamında ağırladı. Belediye Başkanımız Zeybek, göreve geldiği günden itibaren yaptığı çalışmalarla ilgili Özkan ve Ayvazoğlu ile beraberindeki heyete bilgiler verdi.

“BAŞKANIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUZ”

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Grup Başkanvekili Özkan, Başkanımız Zeybek’in her zaman yanlarında olduğunu söyledi. Özkan konuşmasını şöyle sürdürdü; “Mehmet Zeybek Başkanımızın şehirde yaptığı alt yapı, sokak sağlamlaştırma, rekreasyon alanları gibi tüm yatırımları yerinde gördük. İl danışma toplantısı vesilesi ile geldiğimiz bu programda Cumhurbaşkanımızın dava ve yol arkadaşları olarak hem teşkilatımızın hem de yerel yönetimlerin yapmış olduğu çalışmalar ile Belediye Başkanımızın yatırımlarını yerinde inceledik. Teşkilatımıza 2023 hedefinde zaferler nasip eylesin. Başkanımıza teşekkür ediyor başarılar diliyoruz. Her zaman Başkanımız Mehmet Zeybek’in ve Afyonlu hemşerilerimizin yanında olacağımızı ifade ediyorum.”

Yorumlar (0)
banner659
10
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 07 Aralık 2021
İmsak 06:27
Güneş 07:54
Öğle 12:54
İkindi 15:22
Akşam 17:43
Yatsı 19:06