“Hep Birlikte El Ele Yeni Umutlara”

Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Divan Kurulu toplantısını 11 Aralık 2021

AFYONKARAHİSAR 12.12.2021, 18:36
“Hep Birlikte El Ele Yeni Umutlara”

“Hep Birlikte El Ele Yeni Umutlara”

Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Divan Kurulu toplantısını 11 Aralık 2021 tarihinde İhsaniye İlçesi Ayazini beldesinde gerçekleştirdi. Toplantıya 1 No’lu Şube Yönetim kurulu, İlçe temsilcilikleri, Disiplin ve Denetleme kurulu üyeleri katıldı.

Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Başkanı Mustafa ARSLAN; ‘’Eğitim Bir-Sen olarak; projeler üretmeye, üyelerimize ve milletimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Binlerce öğrencimize ulaşacağımız Ödüllü Kitap Okuma Yarışmamızda dereceye giren öğrencilerimizin hediyelerini takdim ettik ve önümüzdeki öğretim yılında yapacağımız yarışmanın protokolünü paydaşlarımızla imzaladık.

Okul, kurum, ilçe ziyaretlerimiz devam ediyor. Son bir buçuk yılda 20 bin km yol kat ettik. Haksızlık ve hukuksuzluk karşısında, üyelerimizin yanında hak ve hukuk mücadelesi vermeye, üyelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Ulaşılmadık, elini sıkmadığımız, derdi ile ilgilenmediğimiz, üyelik davetinde bulunmadığız eğitim çalışanı kalmayana kadar aşkla koşmaya devam edeceğiz.

Kapasiteyi artırarak üyelerimize daha iyi hizmet sunma azmiyle çalışmalarımızı pazartesiden itibaren yeni binamızda gerçekleştireceğiz. Mekânları, işyerlerini değerli kılan, içinde üretilen hizmetlerdir. Biz de yeni mekânımızda milletimize, eğitim çalışanlarına, dünya mazlumlarına faydalı olacak çalışmalar yapmanın derdindeyiz.

Bir emek ve erdemliler hareketi olarak geldiğimiz nokta bir zirve olabilir ama bizim için asla yeterli değildir. Biz zirveden yeni ufuklara yol almaya, birlik ve beraberliğimizi, sayısal büyümemizi daha da muhkemleştirerek, dostluk halkalarına yenilerini ekleyerek, kazanımlarımızı, nitelikli faaliyetlerimizi zenginleştirerek hak ve özgürlük mücadelemizi kararlılıkla sürdürmeye devam edeceğiz.

Bugünlere gelmemizde emeği olan, gece gündüz demeden, canla başla, özveriyle çalışan başta şube yönetimimiz, İlçe temsilcilerimiz, İşyeri temsilcilerimiz. Disiplin ve Denetleme Kurulu üyelerimiz olmak üzere bütün üyelerimize teşekkür ediyorum.’’ Dedi

Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Divan Kurulu, toplantı sonrası Frig vadisi gezisi ile nihayetlendi.

Yorumlar (0)
banner659
-13
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 26 Ocak 2022
İmsak 06:37
Güneş 08:02
Öğle 13:15
İkindi 15:55
Akşam 18:19
Yatsı 19:39