Girişimci Genç Liderler Eğitimlere Ara Vermiyor

Gençlik projeleri destek programı (2020-1) kapsamına TC Gençlik ve Spor Bakanlığı

AFYONKARAHİSAR 12.11.2021, 16:29
Girişimci Genç Liderler Eğitimlere Ara Vermiyor

Girişimci Genç Liderler Eğitimlere Ara Vermiyor

Gençlik projeleri destek programı (2020-1) kapsamına TC Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ve yürütücülüğünü Afyonkarahisar Girişimci Genç Liderler Derneği’nin yaptığı "Lider Genç Kitap Kahve " projesi kapsamında " SOSYAL MEDYA OKURYAZARLIĞI EĞİTİMİ " gerçekleştirildi.

Girişimci Genç Liderler Derneği, Lider Genç Kitap Kahve Proje Ofisi’nde yüz yüze gerçekleşen eğitim, Girişimci Genç Liderler Yönetim Kurulu Başkanı ve Proje Koordinatörü Behlül Beşen'in moderatörlüğünde, Girişimci Genç Liderler Derneği Kurucu Eski Yönetim Kurulu Üyesi Genel Sekreteri ve Sosyal Medya Eğitmeni Arzum İnallez tarafından verildi.

İnallez’in sunumuyla gerçekleşen eğitimde gençlere Sosyal Medya Okuryazarlığı, Sosyal Medyada Kişisel İtibar Yönetimi, Etik Değerler gibi konular hakkında bilgiler verdi.İnteraktif olarak gerçekleşen eğitimde katılımcılar İnallez'e merak ettiklerini yöneltti.

İnallez "Günümüz dünyasında sosyal medya kullanımı kaçınılmaz duruma gelmiş bulunmakta. Bizim üzerimize düşen tüm sosyal mecraları bilinçli şekilde kullanmak ve bu sayede zararları en aza indirgemektir. Sosyal Medya eğitmeni olarak sizlere tavsiyem bugibi eğitimleri mümkün olduğunca almanız yönünde. Aynı zamanda bana daha öncesinde yönetiminde bulunduğum dernekte eğitim verme imkanını sunan Girişimci Genç Liderler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Behlül Beşen'e teşekkür ediyorum." dedi.


Keyifli ve öğretici geçen eğitimin sonunda Beşen, "Öncelikle günümüz dünyasında en önemli alanların başında her geçen gün bir önceki güne nazaran çok daha hızlı gelişen, değişen sosyal medya gelmektedir. Böyle önemli bir alan üzerinde fikrimizin olması da büyük önem taşımaktadır. Bu fikri bize sağlamada katkı sağlamak adına şehir dışından sırf bu eğitim için gelen eski çalışma arkadaşım değerli yönetim kurulu üyemiz Arzum İnallez'e ve bu eğitim için burada bulunan arkadaşlara teşekkürü borç biliyorum. Bakanlığımızın katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz projemizde bizlere desteğini esirgemeyen büyüklerimize de ayrıca teşekkür ederim." dedi.

KİTAP ATÖLYESİ ETKİNLİKLERİ TAMAMLANDI

Girişimci Genç Liderler Derneği'nin yapmış olduğu 8 hafta süren Kitap Atölyesi Zülfü Livaneli’nin Huzursuzluk kitabıyla sona erdi.

Lider Genç Kitap Kahve Proje ofisinde yüz yüze gerçekleşen atölyede gençler fikirlerini tartıştı.

Girişimci Genç Liderler Derneği Basın Sorumlusu ve aynı zamanda Kitap Atölyesi moderatörü Nalin Ayaz "Bizlerin yeni bakış açıları, yorumlama kabiliyeti ve eleştirel düşünebilme gibi birçok beceri kazanmasını sağlayan 8 haftalık Kitap Atölyesi etkinliğimizin sonuna geldik. Bu süre zarfında atölyemizde bizi yalnız bırakmayan tüm gönüllü ekibine teşekkür ederiz. Bundan sonraki süreçte artarak devam eden yeni etkinliklerde de hepinizi görmek isteriz." dedi.

Yorumlar (0)
banner659
16
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 29 Kasım 2021
İmsak 06:21
Güneş 07:48
Öğle 12:51
İkindi 15:22
Akşam 17:44
Yatsı 19:06