Gençlerin İnterneti Zeybek Başkan’dan

Her zaman gençlerle bir arada olan ve gençlere yönelik projeleriyle dikkat çeken

AFYONKARAHİSAR 20.05.2021, 15:29
Gençlerin İnterneti Zeybek Başkan’dan

Gençlerin İnterneti Zeybek Başkan’dan

Her zaman gençlerle bir arada olan ve gençlere yönelik projeleriyle dikkat çeken Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, örnek bir çalışmaya daha imza atıyor. İçerisinde hediye internet yüklü kartvizitler hazırlayan Zeybek Başkan, talep eden gençlere ücretsiz internet hediye edecek.

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in talimatıyla gençlere yönelik özel bir proje daha hayata geçti. Her fırsatta gençlerle bir araya gelmeye özen gösteren ve gençlere yönelik projelere ağırlık veren Afyonkarahisar Belediyesi bu kez koronavirüs tedbirleri kapsamında evlerinde kalan ve sosyal medyada daha fazla vakit geçiren gençler için ücretsiz internet dağıtacak.
KARTVİZİTLER ZEYBEK BAŞKAN’DAN

Gençler için internet yüklü kartvizit hazırlayan Afyonkarahisar Belediyesi, gençlerin yüzünü güldürecek. Özellikle pandemi döneminde evde kalmak zorunda olan ve daha fazla sosyal medyada vakit geçirmek durumunda kalan gençlere ücretsiz internet paketi hediye edilecek. Talep eden gençlerin hepsine ayrım yapmadan dağıtılacak olan internetleri Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, sokakta karşılaştığı gençlere de hediye edecek.
“GÜLE GÜLE KULLANIN”
Gençlere seslenen ve sokakta karşılaştıklarında kendisinden internet yüklü kartvizit istemeyi unutmamalarını belirten Zeybek Başkan “Gençleri önemsiyor ve değer veriyoruz. Projelerimizi hayata geçirirken gençlerin taleplerini ve beklentilerini dikkate almaya özen gösteriyoruz. Bir belediye başkanı ve abileri, arkadaşları olarak gençlerle her zaman bir arada olmaya gayret ediyorum. Koronavirüs tedbirleri kapsamında evlerinde kalan gençlerimiz daha fazla sosyal medyada vakit geçirdikleri için onlara destek olmak ve internet desteği vermek istedik. Beni gördüğünüz yerde kartvizit istemekten çekinmeyin. Hediye internetleri güle güle kullanın.” diye konuştu.
NASIL KULLANILIYOR?

Gençler ücretsiz internetleri kartvizitin arkasında yer alan karekodu okutarak kullanabilecek. Kartvizitin arkasında bulunan şifreyi www.afyon.bel.tr adresinde çıkan ekrana girerek kişisel bilgileriyle kaydolarak interneti telefon hatlarına yükleyebilecekler.

Yorumlar (0)
21
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 04 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı