Doğanlı, “Reis’ten beklentimiz şudur”

İstanbul Belediyesi İSKİ daire başkanlığından emekli hemşehrimiz inşaat mühendisi

AFYONKARAHİSAR 04.09.2022, 18:27
Doğanlı, “Reis’ten beklentimiz şudur”

Doğanlı, “Reis’ten beklentimiz şudur”

İstanbul Belediyesi İSKİ daire başkanlığından emekli hemşehrimiz inşaat mühendisi Ömer Doğanlı, sosyal medya hesabından dikkat çekici bir açıklama yaptı.

Doğanlı mesajında:

“Reis'ten beklentimiz şudur;

Ak Parti iktidarı döneminde 2002 - 2022 yılları arasındaki 20 yılda her türlü göreve getirilen gerek siyasi gerekse bürokrasi kadrosunda görev yapan tüm şahsiyetlerin ve 1.derecede hısım ve akrabalarının hangi görevlerde görevlendirildiğinin tespiti ile her bir kişinin o göreve getirilmeden önceki mal varlığı ile şu an ki mal varlıklarının tespit edilerek çıkan sonucun kişi başında irdelenerek haksız kazanç elde edenlerin hem sorgulanması ve hem de bu haksız kazançlarının kendilerinden hukuki yollardan geri alınması ve aynı zamanda bu kişilerin deşifre edilerek siyasetten men edilmesi, kendilerinden hesap sorulması, böylece dürüst çalışanlarla menfaatleri için çalışanların ayırt edilmesidir, Ak ile Kara'nın açıkça ortaya konulmasıdır, bunlar yapılırsa içimizdeki menfaatçi ihanetçi Akp'liler kapı önüne konularak hesap sorularak gereği yapılmalı ve yolumuza gerçek dürüst dava adamı Ak Parti'liler ile devam edilmelidir. Önümüzdeki seçim süreci böyle değerlendirilmelidir, seçimin sonucunu esas etkileyecek tek faktör budur, göstermelik ziyaretlerle poz vermelere sakın kanmayalım, önemli olan seçmenin değer yargılarına cevap verebilmektir, ziyaret pozlarına son verip dediğim gibi siyaseten ve bürokratik boyutta Ak Eller temizlenme süreci başlatılmalıdır, hem de hemen, yarın çok geç kalmış oluruz. “dedi.

Yorumlar (1)
ibrahim KAZAL 1 ay önce
Sevgili dostum Ömer bey. AKP de At izinin it izine karıştığını siz,de farketmişsiniz. Bu kötü gidiş sanırım AK Partiyi,de sonun başlangıcına getirdi
9
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 06 Ekim 2022
İmsak 05:30
Güneş 06:51
Öğle 12:51
İkindi 16:06
Akşam 18:41
Yatsı 19:57