Değirmenayvalı’da kursiyerler belgelerini aldı

Afyonkarahisar Belediyesi Yüntaş A.Ş. ve Değirmenayvalı Belediyesi işbirliği ile mesleki

AFYONKARAHİSAR 24.10.2021, 12:07
Değirmenayvalı’da kursiyerler belgelerini aldı

Değirmenayvalı’da kursiyerler belgelerini aldı


Afyonkarahisar Belediyesi Yüntaş A.Ş. ve Değirmenayvalı Belediyesi işbirliği ile mesleki yeterlilik belgesi almaya hak kazanan kursiyerlere belgelerini Değirmenayvalı Belediye Başkanı Erol Barutcu takdim etti.

Değirmenayvalı Belediye Başkanı Erol Barutcu’nun destekleri ile mesleki yeterlilik eğitimine katılan belediye çalışanları ve bazı vatandaşlara belgeleri düzenlenen tören ile verildi. Düzenlenen törene Yüntaş A.Ş Sınav ve Belgelendirme Birimi Müdürü Halil İbrahim Yıldırım ve Kayıt Sorumlusu Yusuf Başaranlar’da katıldı.

“Hizmet kalitemizi arttırıyoruz”
Belge dağıtım töreninde konuşan Değirmenayvalı Belediye Başkanı Erol Barutcu, “Afyonkarahisar Belediyesi Yüntaş A.Ş. ve Değirmenayvalı Belediyemiz işbirliği ile mesleki yeterlilik belgesi almaya hak kazanan kursiyerlerimize belgelerini takdim etmek için düzenlediğimiz törene hoşgeldiniz. Kurs programına katılan Galip Şenol, Ömer İmir, Cihan Özkaynak, Ömer Başer, İbrahim Başer, Ahmet İmir, Muammer Tuzsuz, Mustafa Koçyiğit, Nebi Keskin ve Mustafa İmir kurs belgelerini almaya hak kazanmışlardır. Yüntaş A.Ş. ile yaptığımız çalışmalar çerçevesinde belge zorunluluğu olan iş alanlarına yönelik mesleki yeterlilik eğitimine belde vatandaşlarımız ve belediye çalışanlarımız katılmıştır. Bu belgeye sahip olan kişiler hem yurt içi hem de yurt dışında geçerliliği olan diploma niteliğinde çift dille bastırılmış belge olup nitelikli iş gücü olarak istihdama katılacaklar. Bu hizmeti beldemize sunan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Sayın Mehmet Zeybek Bey’e ve Yüntaş A.Ş.yetkililerine teşekkür ediyorum. Kasaba halkımıza en iyi hizmet vermek için belediye olarak bu tür organizasyonları vatandaşlarımıza sunmaya devam edeceğiz” dedi.

“Belediye başkanlarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum”
Yüntaş A.Ş Sınav ve Belgelendirme Birimi Müdürü Halil ibrahim Yıldırım, “Afyonkarahisar Belediyesi Yüntas A.Ş Sınav ve Belgelendirme birimi olarak Değirmenayvalı Belediyesi ile yapmış olduğumuz işbirliği sayesinde Sayın Mehmet Zeybek ve Sayın Erol Barutcu Başkanlarımızın destekleri ile nitelikli iş gücünü arttırmak ve istihdama katkı sağlamak adına mesleki yeterlilik belgesi almaya hak kazanan ustalarımıza belgelerini takdim ettik. Belde halkına böyle bir hizmeti kazandıran Değerli Başkanım Erol Barutcu’ya teşekkür eder, belge almaya hak kazanan adaylara hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” dedi.

Yorumlar (0)
banner659
16
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 29 Kasım 2021
İmsak 06:21
Güneş 07:48
Öğle 12:51
İkindi 15:22
Akşam 17:44
Yatsı 19:06