Çocuklar İzcilikle Tanıştı, Afyonkarahisar'ı Tanıdı

Afyonkarahisar Necat Gençlik ve Spor Kulübü’nün “Karahisar-ı Sahip Kültürünü Ara Hisset Aktar”

AFYONKARAHİSAR 27.07.2021, 16:15
Çocuklar İzcilikle Tanıştı, Afyonkarahisar'ı Tanıdı

Çocuklar İzcilikle Tanıştı, Afyonkarahisar'ı Tanıdı

Afyonkarahisar Necat Gençlik ve Spor Kulübü’nün “Karahisar-ı Sahip Kültürünü Ara Hisset Aktar” projesinin kapanış töreni Ahmet Karahisari Kültür Merkezinde yapıldı.

12 Nisan 2021’de başlayan ve 60 izci öğrencinin katıldığı projede gençler proje kapsamında Afyonkarahisar’ın “Kültürel Değerlerini” somut ve somut olmayan irfan medeniyetini; bir Kültür Elçisi ruhuyla tanıdı.


Gençlik ve Spor Bakanlığının desteklediği projenin Koordinatör ve Necat Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Kahraman, kapanışta yaptığı açıklamada desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanlığına, İl Müdürü Feyzullah Dereci’ye, Kültür ve Turizm İl Müdürü Mehmet Tanır’a ve faaliyetlere katılım sağlayan öğrenci ailelerine teşekkür etti. Kahraman, “Bu projemiz resmi olarak sona erse de kulübümüzün izcilik ve gençlik faaliyetleri devam edecek” dedi.

Proje kapanış törenine Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, projeye katılan öğrencilerin aileleri ve izci öğrenciler katıldı.

Kapanış töreni sonunda, projeye katılan izci çocuklara hediyelerle birlikte katılım belgeleri de verildi.

Yorumlar (0)
banner659
11
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 25 Eylül 2021
İmsak 05:19
Güneş 06:41
Öğle 12:55
İkindi 16:18
Akşam 18:58
Yatsı 20:15