CHP Ekonomi Masası’ndan ATSO’ya Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü ve Tekirdağ Milletvekili

AFYONKARAHİSAR 17.11.2021, 16:07
CHP Ekonomi Masası’ndan ATSO’ya Ziyaret

CHP Ekonomi Masası’ndan ATSO’ya Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP Ekonomi Masası Üyesi Milletvekilleri ile birlikte Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette Öztrak’ın yanı sıra CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Tarımdan Sorumlu Genel Başkan Danışmanı ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Tekirdağ Milletvekili İlhami Aygün, Uşak Milletvekili Özkan Yalım, İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek, Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, İzmir Milletvekili Bedri Serter, İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, 24’üncü Dönem İzmir Milletvekili Rahmi Aşkın Türeli ile Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal ve CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz yer aldı.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler, Çay Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kaygısız, TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Berna Tokman, TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan, ATSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ziyarette hazır bulundu.

Ziyarette Afyonkarahisar’ın ekonomisi hakkında görüş alışverişi yapıldı.

Ziyaretin ardından CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak ve CHP Ekonomi Masası Üyesi Milletvekilleri, Afyonkarahisar’daki iş insanları ve sanayiciler ile bir araya geldi.

Yorumlar (0)
banner659
10
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 06 Aralık 2021
İmsak 06:27
Güneş 07:54
Öğle 12:54
İkindi 15:22
Akşam 17:43
Yatsı 19:06