02 Kasım 2016 Çarşamba 01:59
CEVAP VERİN, REKTÖR HOCAM!
CEVAP VERİN, REKTÖR HOCAM!

Dikkatinizi çekerim;
Afyon Kocatepe Üniversitesinde 144 kişi açığa alınmış.
54’ü akademik, 19’u idari olmak üzere 73 personel de ihraç edilmiş.
Bunlardan 51’i tutuklu, 21 adli kontrollü.
Tutuklular içinde öyle biri var ki: çorbasını içemeyen, zor konuşan, yarı felçli yürüyemeyen, ihtiyacını yardımla gören, bir hoca..
Bir akademisyen “Bu hocanın her tarafı fETÖ’cü olsa ne yazar? Asıl sorumlu kurumun başı, sokakta gerine-gerine geziyor.”dedi.. Bu konuşmaları duyuyor musunuz, kafanızı yastığa koyunca huzur içinde uyuyabiliyor musunuz, hocam?.
Rektör Hocam;
Kendinizi ne kadar çok saklamaya çalışırsanız çalışın, kayıtlar sizi aklayamaz, batırır..
Şimdi tekrar soruyoruz, hocaya;
2011 ‘de Rektörlük seçiminde 124 oy almışınız. Bunun 70 oyu FETÖ’cü diyorlar. Göreve başlar başlamaz, ilk ilanınızda 30 FETÖ’cüyü taltif edip, doçent, profesör yaptınız mı?
2015 Rektörlük seçiminde 224 oy almışınız. Bunun 150 oyu FETÖ’cülerin oyu diyorlar, doğrumu?.
İlk döneminizde sağ kolunuz Prof. Süleyman Taşgetiren’i (tutuklu) Rektör Yardımcısı yapıp, Finans kaynaklı yerlerden sorumlu yapmışsınız. Bütün Üniversitelerde FETÖ finans kaynağı olan bu yerlerden haberiniz var mı, hocam?.
Prof.Süleyman TAŞGETİREN’e bağlı olan yerler: Enformatik Bölüm Başkanlığı, Bilimsel Araştırma Projeler Merkezi, Uluslararası İlişkiler Merkezi, Uzaktan Eğitim Müdürlüğü. Bu süreçten sonra da FETÖ ‘nün finans işlemleri bu birimlerde faaliyet göstermiş. Doğrumu hocam?.
Hemen arkasından, Prof. Mevlüt Doğan (tutuklu-ihraç)da Fen Bilimler Enstitü Müdürlüğüne, Uzaktan Eğitim Müdürlüğüne Doç. Ahmet Gayretli (tutuklu-ihraç), Enformatik Bölüm Başkanlığına Doç.Dr.Sinan Yörük,(tutuklu-ihraç-polis imamı), Bilimsel Araştırma Projeleri Merkezine Prof.Dr. Kağan Üçok (tutuklu-ihraç) Uluslar Arası İlişkiler Müdürlüğüne Ömer Soykasap (ihraç-adli kontrollü) atanmışlar. Farabi Koordinatörlüğü’ne Doç.Fehmi Akın atanmış (ihraç).
Bunların ataması sizin imzanızla olmuş, doğrumu hocam?
Nasıl bu kadar FETÖ’cüyü bir araya getirip, görevlendirdiniz?
Tam isabet yani.. Tamamı FETÖ den ihraç-tutuklu bu adamların!..
Cezaevinde yatanlar suçlu ise, sizin hiç mi suçunuz yok, hocam?
Devlette hiyerarşi vardır. Siz üniversitenin rektörü, ve en üst sorumlusu değil misiniz?
Sormaya devam ediyoruz;
17-25 Aralıktan sonra Prof.Dr. Mevlüt Doğan‘ın (tutuklu-ihraç) Fen Bilimleri Enstitü Müdürlüğü görevi “3” yıllık süresi doluncaya kadar, Fen-Edebiyat Fakültesi-Fizik bölüm Başkanlığı, darbe sonuna kadar devam ettiği doğrumu hoca?.
17-25 Aralıktan sonra Doç.Ahmet Gayretli (ihraç-tutuklu) Uzaktan Eğitim Müdürlüğü’nün Mart-2015’e kadar devam ettiği, Teknoloji Fakültesi’nde Mekotronik Bölüm Başkanlığı’nın ise darbe sonuna kadar devam ettiği doğru mu hoca?.
17-25 Aralıktan sonra  Prof.Dr.Kağan Üçok (tutuklu-ihraç)’un, Bilimsel Araştırma Projeleri Merkez Müdürlüğü’nün Mart-2015 ‘e kadar devam ettiği, Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Bölüm başkanlığı ve Fizyoloji Anabilim Dalı Başkanlığına darbe sonuna kadar devam ettiği  doğrumu hoca?.
17-25 den sonra Doç.Dr. Sinan Yörük’ün (tutuklu-ihraç-polis imamı), Enformatik Bölüm Başkanlığı’nın, Ömer Soykasap’ın (ihraç-adli kontrollü)  Uluslar Arası İlişkiler Müdürlüğü’nün 2015’e kadar, Doç.Fehmi Akın’ın (ihraç) Farabi Koordinatörlüğü’nün devam ettiği doğrumu hoca?
Hani 17/25 Aralık’tan sonra FETÖ ile mücadele etmiştiniz?
Adamlar darbe girişimi sonuna kadar görevde kalmışlar!
En önemli sorulardan biri:
Rektörlüğün oluşturduğu ekip çok verimli çalışmış!
Şöyle ki;
Doç.Sinan Yörük (tutuklu-ihraç-imam) ile imam Doç.Mustafa Hotamışlı (tutuklu-ihraç-imam), Fen Bilimleri Enstitü Müdürü Prof.Dr.Mevlüt Doğan (tutuklu-ihraç) Fen-Bilimleri Enstitüsünde, asker ve polisler için “İNTERNET BİLİŞİM YÜKSEK LİSANS” programları açmışlar, burada ders vermişler!. Doğrumu hoca?.
Belgeyi alan FETÖ’cü polisler de, bu belgeyle terfi etmişler. Şu an bu belgeleri alan polisler tutuklu. 100’ e yakın öğrenci var diyorlar.  
Öğrencilerin büyük bir kısmı da FETÖ üniversitelerinden gelmiş.
Bu iddialar doğrumu, Rektör hoca?
*******  
Rektör Solak Hoca’nın sorulara cevap vermemesi, kamuoyunda var olan şüpheleri artırıyor..
Hocam;
Bu kadar ciddi ithamlara rağmen susmanız, “sükut altındır..”sözüyle hiç bağdaşmaz..
Cevap vermek için çırpının..
Ancak, çırpınırken daha fazla da, batmayın hocam!..

BELÇİKA-AFYON FETÖ’SÜ..

Brüksel imamı Ali Aktan ve Afyon ayağını neden yazmayı bıraktığımız ısrarla soruluyor.. Söylendiği gibi korkmayız.. Aksine ısrarla yazarız.. 
Sahte imam Ali Aktan’ın, Afyon bağlantısı kimler?
İddiaya göre; Ömer Aktan ve Mustafa Gül..
Ne dönüyor ortada?
İddiaya göre; durmayan, durdurulamayan FETÖ kaynaklı para trafiği!
Top, bi patlasa! 
 
Son Güncelleme: 03.11.2016 00:04
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
FETO hala korunuyor 2016-11-02 16:01:31

rektor, siyasilere;'önüme yüzlerce evrak geliyor, imzaliyorum. fetocu atamalardan haberim yok, dekan bilir, kandirdilar' beni demis. Tip fakultesindeki su an tutuklu fetoculerin hepsini rektor hoca kendisi dekan iken atadi. Atanma tarihleri ve atayanlara bakilsin,hepsi kayitli. haberi nasil olmaz? tip fakultesine 17/25 sonrasi atanan, su an tutuklu, asker imamlarini neden aciga bile almadi o zaman? kim korudu onlari? eski dekan su an tutuklu,bu kisi neden son uc aya kadar gorevinde idi? neden korundu? fetoden sorusturma dahi acilmadi? rektorun haberi olmadan kus ucmaz bir universitede herkes bilir.

Avatar
oyalama taktiği 2016-11-02 08:58:19

Rektör hoca ve FETÖ ile mücadele için oluşturdukları üst ve alt komisyondaki hocalara örnek kabilinden bir açıklamada bulunarak tek bir soru sormak istiyorum. Darbe girişimi sonrası web sitesinde eş durumu için (eşiniz nerede çalışıyor, mesleği, T.C. kimlik numarası, açığa alınıp alınmadığı bilgisi,) bir e-form hazırlatıp tüm idari ve akademik personelin 2 gün için de bu formu doldurulması istendi. Ve de doldurtturuldu. Ancak sorular içerisinde FETÖ'ye ait malum sendikaya üyelik, bank asyada hesabı olma, gazete-dergi-stk üyeliği, cocuklarının hangi okulda okuduğu bilgileri sorulmadı. bakanlar kurulu bunların en önemli kriterler olduğunu açıklarken..
Örnek kabilinden tek sorum: 17/25 aralık süreci sonrasında halen çocuğunu/çocuklarını afyondaki fetöye ait iki okulda okutmaya devam eden, hatta darbe anında bile kayıtları devam eden kişiler araştırıldı mı? Bu iki okulda okuyan öğrenciler ve velilerine ait bilgiler mevcut olmasına rağmen neden araştırılmadı? halen neden açığa alınmadılar?

Avatar
Necati KAMERUNLU (zengin damat) 2016-11-02 09:02:47

Bu Müslüman rektörümüz ve veterinerlik fak. dekanı 3 sene önce usulsüzce hayvan araştırma çiftliğinin paralarını paylaştıkları için alınamayan kışlık yemler yüzünden onlarca manda ölmüştür.Vicdan kırıntılarından yoksun insanlara sahip çıkanlar utansın.Kaynak: Sayıştay raporları.Paralar geri devlete ödettirilmiştir ama ölen hayvanlar ahı tutmuştur.

Avatar
Önemli iddia 2016-11-02 09:09:18

AKÜ'de özellikle yüksekokullara hangi bölümler açılacak, ne zaman kaç hoca alınacak? gibi konularda ön inceleme ve değerlendirme yapan daha doğrusu gayrı resmi kararı veren bir komisyon mevcut. son 5 yıl içerisinde alınan akademik personelin alınmasında en önemli belirleyici güç.Peki son 5 yıl içinde alınan akademik personelin fetö ağırlıklı olması iddiaları varken, bu iddiaları araştıranlar ve karar verenlerin yine alımdan sorumlu kişilerden oluşması ne kadar doğru? Alımdan sorumlu kişilerden açığa alınan-hesap veren var mı acaba?Neden açığa alındığı halen anlaşılamayan az da olsa bazı hocalar varken, fetö ile sıkı ilişkisi olduğu herkesce bilinen birçok kişiye neden tek bir soru bile sorulmadı? neden tedbir amaçlı açığa alınmadı? kriter sadece sendika ve bylock programı mı?Sendikaya üye olup, sonrasında istifa eden kişi suçlu sayılıyor, fakat fetönün toplantılarına giden, gazetelerine abone olan,çocuklarını okullarına göndermeye devam eden,para hesabı olanlar neden sorgulanmıyor bile

Avatar
Hakkı KORUYAN 2016-11-02 10:06:07

Sayın yazar;günlerdir bakıyorum rektörün halkça bilinen Fetöyle ilişkilerini durmadan yazıyorsun.Tamam anladıkta Afyon da sadece Fetöyle ilişkili sadece rektör yok ki.Pensilvanyaya elele gidenlerede dokunursanız sevinirim.Pensilvanyadan seccadeler tespihler güzel kokular gelenler hala elini kolunu sallaya sallaya geziyor.Bunlar önemli. siz yazacaksınız ki halk sizi tebrik edecek,siz yazacaksınız ki halk gündemde tutacak.Bu Fetöcü Kocabaşların pişmanım hata ettik yalanlarını yutmuyoruz artık.Lütfen bunları gündemden düşürmemeliyiz .Kalemlerimizi hakkıyla kullanmalıyız ki Kalemlerimizin satılık olmadığını anlasınlar.Ne Mutlu Onurlu duruş gösterenlere.Ne mutlu Satılık kalem taşımayanlara. .

Avatar
Necati Özen 2016-11-02 10:16:02

Rektör hocam prensiniz Mustafa SANDIKÇIYLA iki cümle yabancı dille sohbet etseniz onun fetö destekli dil sınavından kopyayla 80 aldığını anlayacaksınız. Tabiki anlamak istiyorsanız. :)

Avatar
Ucuz Sertifikacı 2016-11-02 09:29:06

Sayın rektör hocam, Sandıklı Müdürünüz Fetöcülerle samimiyeti arttırmak için atandığını söylemektedir. Sizin bu yönde talimat verdiğiniz doğrumu dur? Son yıllarda bu okulun FETÖ nün çiftliğine dönmesinden haberiniz var mıdır? Zira müdür ve yardımcıları sizin bilginiz ve talimatlarınız dahilinde yaptıklarını söylemektedir.Bu doğrumu dur?

Avatar
FETO hala korunuyor 2016-11-02 15:54:10

rektor hoca, siyasilere; atamalardaki imzalari icin, 'onumuze yuzlerce imza geliyor atiyoruz, fetocu atamalardan haberim yok, eski dekan bilir, kandirdilar beni demis. Tip fakultesindeki su an tutuklu fetoculerin hepsini rektor hoca kendisi dekan iken atadi. Atanma tarihleri ve atayanlara bakilsin,hepsi kayitli. haberi nasil olmaz? 17/25 sonrasi atanan, su an tutuklu, asker imamlarini neden aciga bile almadi o zaman? kim korudu onlari? eski dekan su an tutuklu,neden son uc aya kadar gorevinde idi? neden korundu? fetoden sorusturma dahi acilmadi?rektorun haberi olmadan kus ucmaz bir universitede herkes bilir.