Çakmak’tan Başkan Zeybek’e teşekkür

Nuribey Belediye Başkanı Abdullah Çakmak kasaba girişinin sıcak asfaltlanması

AFYONKARAHİSAR 16.12.2021, 14:42
Çakmak’tan Başkan Zeybek’e teşekkür

Çakmak’tan Başkan Zeybek’e teşekkür

Nuribey Belediye Başkanı Abdullah Çakmak kasaba girişinin sıcak asfaltlanması ile ilgili vermiş olduğu desteklerinden dolayı Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkür etti.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Nuribey Kasabası’nda Afyonkarahisar Belediyesi’nin destekleri ile yapılan sıcak asfaltlama çalışmalarını Nuribey Belediye Başkanı Abdullah Çakmak ile birlikte yerinde inceledi. Cumhur İttifakı ruhu ile Nuribey Kasabasına hizmet ettiklerini söyleyen Başkan Abdullah Çakmak, Başkan Zeybek’e vermiş olduğu desteklerinden dolayı kasaba halkı adına teşekkür etti.

“Cumhur İttifakı ruhu ile hizmet ediyoruz”

Cumhur İttifakı ruhu ile Nuribey’e güzel hizmetler yapmaya devam edeceklerini söyleyen Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Afyonkarahisar Belediyesi olarak güzel ilimizin tamamına hizmeti götürüyoruz. Belde Belediye Başkanımız Abdullah Çakmak ile birlikte kasabamızın yollarında devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledik. Yapmış olduğumuz yol ile Beldemizin caddelerini yenilemiş olacağız. Cumhur İttifakı ruhu ile Nuribey’e güzel hizmetler yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Cumhur İttifakı, aziz milletimizin umut nişanesi, birlik ve kardeşlik kaynağıdır. Bizim davamız; çıkara değil, tertemiz milli hedeflere bağlı ve millete hizmet aşkına dayalıdır. Kıymetli başkanımıza misafirperverliği sebebiyle teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar (0)
banner659
-13
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 26 Ocak 2022
İmsak 06:37
Güneş 08:02
Öğle 13:15
İkindi 15:55
Akşam 18:19
Yatsı 19:39