“Bu Seçimlerin Kazası Yok”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay önceki gün akşam Merkez ilçe mahalle

AFYONKARAHİSAR 10.08.2022, 20:18
“Bu Seçimlerin Kazası Yok”

“Bu Seçimlerin Kazası Yok”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay önceki gün akşam Merkez ilçe mahalle sandık bazlı koordinasyon toplantısında yaptığı konuşmada seçimlerin bayram namazı gibi olduğunu kazasının olmadığını kaydetti. Uluçay “Bu seçimlerin kazası yok” dedi. Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ise 2023 seçimlerini işaret ederek “O gün 6’lı masa alt üst olacak” dedi.

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay önceki gün akşam Merkez ilçe mahalle sandık bazlı koordinasyon toplantısı yaptı. İl yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve yönetiminin de katıldığı toplantıda 2023 hedefleri ve 2024 hedefleri görüşüldü.

“Seçimler bayram namazı gibidir”

Toplantıda bir konuşma yapan Başkan Uluçay "Biz AK Parti olarak hem sahada hem de masadayız. Yani bu işin iki tarafı varsa iki tarafında da olmak durumundayız. Hem sahaya inip vatandaşımızı dinliyor taleplerinin not alıyoruz, hem de masada bunun planlamasını yapıyoruz. Önce planlama sonra saha çalışması yaparak 2023 seçimlerine hazırlanıyoruz. Çünkü 2023 seçimleri bizim için çok önemli bir seçimdir. Alternatifi olmayan bir seçimdir. Seçimler bayram namazı gibidir, kazası olmaz. Biz de asla bugüne kadar hiçbir seçimi kazaya bırakmadığımız gibi bugünden sonra da hiçbir seçim kazayı bırakmayacağız. Allah'ın izni milletimizin ferasetiyle şehrimizdeki bütün mahallelerde kapı kapı sokak dolaşacak ve yaptığımız çalışmaları anlatacağız. Her çalışmamızda vatandaşlarımızın imzasının olduğunu hatırlatacağız. Çünkü bizi iktidara getiren vatandaşlarımızdır. Bizim aziz milletimiz için yaptığımız yatırımlarımıza vesile olan da yine bize oy veren vatandaşlarımızdır" dedi.

“O gün 6’lı masa alt üst olacak”

Merkez ilçe başkanı Ziya Coşkun Karadeniz'de yaptığı konuşmada "Afyonkarahisar'daki bütün hanelere girecek ve 2023'ten, daha önceki seçimlerde olduğu gibi başarıyla çıkacağız. Öyle bir başarıya imza atacağız ki vatandaşlarımıza yönelik hiçbir hedefi ve amacı olmayan, tamamen dış güçlere anahtar teslim çalışma sinyali çakan 6'lı masa alt üst olacak. Cumhuriyet tarihindeki görülmedik mağlubiyeti yaşayacaklar. Çünkü aziz milletimizi hakir gören kim varsa, küçük gören kim varsa tarihin tozlu raflarında yerini alacaktır. Onlar da öyle olacaktır. Televizyonlarda, sosyal medyada insanları muhalefetteyken tehditlere başlayan acizler, bu çırpınışları ile kaybedişlerini meşrulaştırmaktadır" ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 06 Ekim 2022
İmsak 05:30
Güneş 06:51
Öğle 12:51
İkindi 16:06
Akşam 18:41
Yatsı 19:57