Borusan Quartet yarın Afyon’da konser verecek

Afyonkarahisar Sanat ve Yaşam Derneği (AFSAYAD) organizasyonunda Borusan Quartet,

AFYONKARAHİSAR 10.06.2022, 16:06
Borusan Quartet yarın Afyon’da konser verecek

Borusan Quartet yarın Afyon’da konser verecek

Afyonkarahisar Sanat ve Yaşam Derneği (AFSAYAD) organizasyonunda Borusan Quartet, 11 Haziran 2022 Cumartesi günü yani yarın saat 20’de Ahmet Necdet Sezer Kampüsü Atatürk Kongre Merkezi’nde halka açık konser verecek.

Yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdikleri turnelerle de dikkat çeken Borusan Quartet, Büyük Taarruz’un 100. Yılına özel Afyonkarahisar’da konser verecek. AFSAYAD tarafından organize edilen Afyonkarahisar İl Özel İdaresi tarafından desteklenen Borusan Quartet konseri, 11 Haziran 2022 Cumartesi günü yani yarın saat 20’de Ahmet Necdet Sezer Kampüsü Atatürk Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. AFYASAD Derneği Başkanı Başak Nakilcioğlu, "Tüm Afyonkarahisar halkını bu güzel konsere bekliyoruz" çağrısında bulundu.

PEK ÇOK ÜLKEDE KONSER VERDİLER

Avusturya, Almanya, Fransa, İrlanda, İtalya, Cezayir, Hollanda, Sırbistan, Katar, Beyaz Rusya, Portekiz, Ürdün, İsviçre, Tanzanya, Yunanistan, ABD, Barbados, Japonya, St. Vincent ve Grenadinler, Slovenya, İngiltere gibi ülkelerde konserler veren Borusan Quartet, Türkiyeli bestecilerinin önemli bir yer aldığı, klasik dönemden modern döneme uzanan geniş bir repertuvara sahip olması ile dikkat çekiyor.

Öte yandan konsere Borusan Holding’in kurucusu, Afyonkarahisarlı Asım Kocabıyık’ın doğduğu Tazlar Köyü’nden de katılım sağlanacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 26 Kasım 2022
İmsak 06:18
Güneş 07:45
Öğle 12:50
İkindi 15:23
Akşam 17:45
Yatsı 19:07